bebek kalp atışı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elfda tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : elfda
  1. elfda

elfda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen benimle bilgilerinizi paylaşırmısınız? çok zor durumdayım 8+1 günlük hamileyim ama bebeğimin kalp atışını duyamıyoruz,doktor almak istiyor ama çok korkuyorum ne yapmalıyım bilmiyorum

2. 10 Mart 2010
  3. aburcum

aburcum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağlık ocağına gitti isen çok sık karşılaşılan bi durum bu...istersen bir başka doktora git canım...bence hiç aksatma...kötüde düşünme belki yoruldu isen ondanda olabilir...haberdar et merakta bizleri..iiiinnnşşşaaalllaaahhh bebişimiz iiidir..

4. 10 Mart 2010
  5. papatya2010

papatya2010 çağkan'ım kuzum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın başka bikaç doktora gitmeden böyle önemli kararlar vermeyin. mutlaka başka bir doktora gözük. eğer geç gebelik gibi bir durum varsa belkide şu an 8. haftanda değilde 6. haftanda bile olabilirsin bunun için kalp atışları duyulmuyo olabilir. yani yumurtlama zamanında değilde daha sonra hamile kalmışsan son adet tarihinle paralel gitmiyordur hamileliğin. benim ki de geç gebelik. son adet tarihime göre 25. haftamda olmam lazımken şu an 23. haftamdayım. umarım herşey yolundadır. hemen kötü düşünme bizleri haberdar et canım ..

6. 10 Mart 2010
  7. clarita

clarita Nehir ve kuzeyin annesi Üye

Beğenildi:
    1.074
    Ödül Puanları:
    123
    canım bende aynı durumdayım seninle hakkımızda hayırlısı olsun ben 7 hafta3 günlük hamileyim benim keseden başka bişey gözükmüyo sen bebişini gördünmü

8. 10 Mart 2010
  9. papatya2010

papatya2010 çağkan'ım kuzum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım sana da çok büyük geçmiş olsun . ama mutlaka başka bir doktora görün sende de geç gebelik olma ihtimali olabilir. doktorunla bunu mutlaka paylaş. umarım herşey yolundadır. iyi haberlerinizi alırız inşallah..

10. 10 Mart 2010
  11. elfda

elfda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet keseyi ve bebeği gördüm,ama kalp atışı yok yarın başka bir doktora daha gidicem ama hiç umudum yok bilmiyorum ve çok korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın..

12. 10 Mart 2010
  13. elfda

elfda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yarın başka bir doktora daha gidicem hiç umudum yok ama bakalım ne diyecek ama benim doktoruma göre alınması gerekiyor:KK43:((

14. 10 Mart 2010
  15. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oğluşumun kalp atışlarını 9.haftada gördü doktor,büyük bir ihtimalle geç döllenme olmuştur...

16. 10 Mart 2010
  17. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm insallah gec döllenmedir ve iyi haberler alırsın allah yardımcınız olsun

18. 10 Mart 2010
  19. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasim insallah yarin hayirli haberlerle gelirsin sadece 1-2 dr a bagli kalma tam hatirlamiyorum ama burda okumustum sanirim bi arkadas aldirmamis daha sonra kalp atislarini duymus.acele karar verme Allahim sizinle olsun insallah!!!