Bebek Kremleri Yardım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve TK646 tarafından 2 Ocak 2008 başlatılmıştır.

2 Ocak 2008
    Konu Sahibi : TK646
  1. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bebeklere krem şampuan falan türü kozmetik ne almam gerekiyor tecrübeli anneler yardımcı olabilirmi.

Bide yağ falan bisürü bişi var nerde ne kullanıcaz. Masaj falan diyorlar yağı ayrımı alınacak yardımcı olurmusunuz.

2. 2 Ocak 2008
  3. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben daha kullanmadım ama kullanan arkadaşım var doktor tavsiyesiyle.pişik kremi olarak bepanthen ve hametan kullanıyor.bebeğinde hiç pişik yok.bende şampuan losyon sabun gibi ürünleri sebamed den aldım.bu arada bebeyağını kiöse önermiyor.onun yerine losyon yada zeytin yağı kullanabilirsin.

4. 2 Ocak 2008
  5. iremik

iremik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende henüz kullanmadım ama sebamed den aldım tüm ürünleri.bebe yağını duştan sonra falan masaj için kullanıyorlar genelde.eee bizde zamanla öğrenicez neyi nasıl kullanacağımızı

6. 2 Ocak 2008
  7. devit

devit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm.arkadaşlar ben kızıma zinco diye bir pişik kremi kullanıyorum.devekuşu yağı ve papatya yağı içerikli bir krem ve çok etkili özellikle doğal.bebe yağı kullanıyorum jhonsons marka çünkü digğerleri masaj olarak kullanılabiliyor bu ise bonyo bitiminde son durulama suyuna 4,5 damla damlatıyosun ve bebğe döküyorsun hem pratik hem etkili.şampuan olarak hem saç hem vücüt olanları kullanıyorum.çünkü bebeği yıkarken hızlı olmak zorundayız yoksa banyo keyiften çok işkenceye dönüşür.arkadaşlar sizde inşallah bebğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız hayırlı doğumlar dilerim

8. 3 Ocak 2008
  9. *NARÇXIXÇEXGXXIXM*

*NARÇXIXÇEXGXXIXM* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben kızıma birkaç pişik kremi denedim en iyi sonuç hematan pomad.yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve şükürler olsun pamuk gibi.hayırlı doğumlar canım

10. 3 Ocak 2008
  11. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben cilt bakımı için kursa başlayıp ürün içeriklerini öğrenmeye başladığımdan beri değil bebeğime kendime bile %100bitkisel olmayan hiçbi ürün kullanmıyorum cnm sizde kullanmayın derim çoğu sadece anlık nemlendirmeden başka bi işe yaramıyo ve tabi kullanıdğımz toz deterjanlarla kıyafetlerini yıkamyın derim helede yenidoğanlarda

12. 3 Ocak 2008
  13. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar çok saolkun yardımlar için az çok fikir sahibi oldum devamınıda bekliyorum :))

14. 4 Ocak 2008
  15. boxsxver

boxsxver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şampuan johnson ı kullanıyorum pişik kremi için çok ilginç ama arko krem kullanıyorum çooook iyi biliyormusunuz şu ana kadar bir kere bile kızarıklık olmadı bebişimde banada ablam söylemişti onun bebişi aylarca çekti pişikten hatta yara bile oldu ablamın kullanmadığı pişik kremi kalmadı en pahalısına kadar her şeyi kullandı ve birden annelerimizin bizde kullandiği arkoyu denemeye karar verdi o günden sonra hiç bir problemle karşılaşmadı bence sizde deneyin mutlaka :)))))

16. 5 Ocak 2008
  17. handekilinc

handekilinc Guest

kızlar ben chicco nun setini aldım..kullanan arkadaşlar varsa nasıl iyi mi ögrenebilir miyim?

18. 5 Ocak 2008
  19. canim arkadasim ben bebisime Bübchen serisini kullaniyorum sampuani, banyo sabunu,vücut losyonu cok güzel bir ürün tavsiye ederim.