bebek mevlüdü

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve turbuk tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

19 Eylül 2012
    Konu Sahibi : turbuk
  1. turbuk

turbuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aylık bir bebeğim var.Bebek mevlüdü yapmak istiyoruz.Aslında biraz da geç kaldık.Bizim oralarda bebek mevlüdü 40 çıkmadan yapılır mevlütte anne saten geceliklerini giyer ve bebeğiyle yatakta olur.Benim doğumun üzerinden 2 ay geçtiği için yatakta olmam abes olacak.Yatmasam geceliklerle olmam da tuhaf olur diye düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?Acaba elbise mi giyeyim?Çok kararsızım ve mevlüde az zaman kaldı bebeğimi bırakıp alışverişe nasıl çıkıcam onu da bilmiyorum :KK43:(((
  2. 22 Eylül 2012
  3. revindell

revindell SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım valla güzel bir elbise giy saçını makyajını yap bebeğinide güzelce giydir hatta anne - bebek uyumlu giyinirse daha iyi olur :)

geç kalmış değilsin hem öyle düşünme yatağa yatma sende kucağında bebeğinle mevlüte katıl :KK66:
  4. 23 Eylül 2012
  5. Maskeli_balon

Maskeli_balon Naz'ın Annesi. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla canım bende bizim kızın mevlüdün güzel bir elbise giydim hafif bi makyaj yaptım yani amaç esasında derli toplu olmak bence, illa saten gecelik giymek zorunda değilsin, ben giymedim şahsen =))) Bebişimede bebek mevlüdü kıyafeti aldım, oda süslü bir elbiseyle bize katıldı. Tavsiye ederim =))
  6. 24 Eylül 2012
  7. diablo

diablo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim dogumun kısa gelecek bende kısın ortasında mevlut apmayı dusunmuyorum. havalar bıraz ısınsın bırazda bebek kendını toparlasın yaklasık bebek dogduktan 4 ay sonra yapacagım.
    kendıme dertlı toplu bır elbise kızımada ınsallah mevlut ıcın bebeklere özel elbise almayı dusunuyorum. belki fikir vermiş olurum
  8. 24 Eylül 2012
  9. sofika

sofika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    40 cıkmadan degil mevludu mumkunse ben misafir bile istemiyorum yenidoganın evine,mevlud 40 cıkınca hatta mumkunse daha bile gec olsa iyi olur.O vakitte de gecelikle misafir karşılamak abes oluyor,bence şık derli toplu bir elbise yakışır yeni anneye,bebege de suslu bir elbise.
  10. 25 Eylül 2012
  11. turbuk

turbuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar cevapplarınız için pazar günü yaptık mevlidimizi siyah bir elbise giydim saçıma fön çektirdim hafifde bir makyaj yaptım içime sinsi güzel oldu :)