Bebek Odalari

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba Arkadaslar.bebişleriniz Yolda.ve Sizler Yavrulariniz Için Neler Aldiz.yada Alicaksiniz-yapacaksiniz.herkes Yazarsa Tüm Hamişler Ilgi Edinmiş Olur Ve Yaparlar.belki Sizdin Yazdiklarinizi Birkac Kişi Unutmus Olabilir.hadi Bakalim Kolay Gelsin..

1-)odasinin Boyasi Ne Renk Oldu-olacak?
    2-)mobilyasi Ne Renk Oldu-olacak?
    3-)uyku Seti Ne Renk Oldu-olacak?
    4-)halisi Deseni Nengi Renk Oldu-olacak?
    5-)yatak Odasinada Ufak Beşik-sepetpark Yatak V.s Alicakmisiniz?
    6-)slipper Alcakmisiniz?
    7-)nerede Hangi Hastanede Doğum Yapacaksiniz?
    :cool:doguma Az Kala Ne Gibi Hazirliklar Yapicaksiniz Seker -çikolata-oda Süsleme-ani Defteri-mevlüd-mevlüd Ikramlari Ufak Ayrinti Düşündünüzmü?
    9-)ve Baska Neler Aldiniz Bebişinize Giyisi Ufak Tefek Seyler?

2. 30 Mart 2008
  3. EU1

EU1 Guest

1) rengi lila olacak
    2) park yatak aldık rengi penbe çok şeker

3) uyku setide lila
    4) halısı penbe olacak tuülüde panbe oalcak kapıısnda penbe tullü süs oalcak inşaallah allahımın ziniyle
    5) fiyatalara bakacagım ama zaten yatacagı odada koltuk var açılıp yatak olan gerek olmaz heralde
    6)
    7) valla tam karar vermiş degilim kararsızım çınarlıda da olabilir şifadada ama devlet hastanesindede olabilir izmir de
    8) açıkcası ben yarın gidip şekerlere bakacagım kemeraltından buyuk ihtimalle bebekli oalcak badem şekeri olabilir içinde ama gidip görmem lazım izmirdekilere 50 adet yeter :roflol: asıl yer allahımın izniyle annemin orası oraya sanırım 100 yeter zaten en baştan beri defter tutuyorum hatta daha geldiğini bilmeden önc ebaşlamıştım yazmaya senin gelecegine inanıyourm snaki içimdesin zamna seni bana getirmek için yola çıktı yazmaya başlmaıştım ertesi gün hamile olduugmu ögrenmiştim mevlid kıyafetleir var bebekler için onlardan alacagım
    9) açıcaksı herşeiy hazır allaha şükür inşaallah rabbim sag saglim kavuşturur gerisine bakacagız

4. 30 Mart 2008
  5. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğluşumunda hemen hemen herşeyi hazır....

1-odasının rengi kreme fıstıkyeşili ve ortadan ayıcıklı bordür geçecek....
    2-beşiği mobilya beşik ve rengide fıstıkyeşiline krem....
    3-uyku seti fıstık yeşili ayıcıklı model....
    4-halısı peluş tarzı oda fıstıkyeşili....
    5-ek olarak odasında şuan kanepem var oda fıstık yeşilli zaten....ama şimdilik yanımda yatırmak için sepet tarzı beşiği var...
    6-slipperden bahsetmişsin eğerki ayakkabı terlik filan demek istiyorsan şimdilik almadık....yani slipper tarzı olanlardan almadık.... :))))
    7-ankara gülhane askeri tıp akademisinde nasipse olucak doğumum....
    8-bebişim kadar kendime hazırlıklar yaptım sayılır....güzel güzel pijamalar aldım...şeker daha bakmadım ama belki ewe gelenlere ikram etmek için yapabilirm bişeyler...40ım çıknca anneme memlekete gidicem ve orada da mevlidini yapıcaz mevlid içinde pike takımı filan aldık ve daha birsürü hazırlıklar olucak hayırlısıyla....annem mevlidi için oğluşuma damatlık almış zaten...
    9-hemen hemen kıyafetleri hazır sayılır çantamızıda ufaktan hazırladık sayılır bile....
    hayırlısıyla ben ve bütün hamişleri mevlam hayırlısıyla tak avazda kurtarsın......

6. 30 Mart 2008
  7. SENACE

SENACE Guest

1) BOYASI :Soft renkler olacak, pembe, lila gibi
    2) MOBİLYASI : Beyaz pembe, krem lila iki renk arasında kararsız kaldık.
    3) UYKU SETİ : Oda rengiyle ve mobilyasıyla uyumlu olacak kısmetse.
    4) HALISI : Halısı çabuk temizlenebilir olmalı, açık renk üzerine, renkli çiçekler olabilir.
    5) YATAK ODASI BEŞİK, YATAK : Anneannesi bambu sepet alacak.
    6) SLIPPER : Henüz almadık, belki de almayız.
    7) DOĞUM HASTANESİ : Türkiye Gazetesi Hastanesi ( Bu hafta gidip gezeceğiz )
    8) İKRAM - MEVLÜD : Hastane için çikolata, evde yapılacak mevlid içinde şeker, lokum ya da çikolata ikramı olacak.
    Pratik ikramlıklar hazırlanacak. Kızıma mevlid kıyafeti alınacak ve ikimiz içinde süslü yatak hazırlanacak.
    9) GİYİM ve EV TEKSTİLİ :Bazı kıyafetlerimiz tamamlandı, birkaç tekstil ürünümüzde var.
    Genel olarak tüm ihtiyaçlarınını henüz almadık.

Herkese nasip olması dileğiyle...

8. 30 Mart 2008
  9. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    oglu$umun bi cok seyi hazir bu yüzden tarif etmek yerine foto koydum .. ins size bir fikir olur..

1-)[​IMG]
    2-)[​IMG]
    3-)[​IMG]
    4-)--
    5-)[​IMG]
    6-)slipper ne?:uhm:
    7-)almanyada..
    :cool:henüz düsünmedim ..
    9-)[​IMG]
    bi bebek arabasi kaldi :teytey:

10. 30 Mart 2008
  11. SENACE

SENACE Guest

SLIPPER

Özellikleri:

- Bobux orijinal 'Elastomatik' (Elastomatic) bilek destek sistemi Bobux ayakkabılarının giyimini
    kolaylaştırır ve ayakta kalmasını sağlar.
    - Süper yumuşak doğal derinin nefes alma özelliği yazın terin emilmesine yardımcı olur ve kışın küçük ayakları sıcak tutar.
    - Bobux Eko-deri (Eco-leather ) yumuşaktır ve yenidoğan cildine karşı naziktir,
    - bebeğin ayağının şeklini alarak hareketi kısıtlamadan doğal bir şekilde gelişmesine olanak verir.
    - Yumuşak, esnek ve kaymaz süet deri tabanlar; bebeğinizin ilk adımlarını güvenle atmasına yardımcı olur.
    - Bobux ayakkabılarında kullanılan tüm renkler su bazlıdır.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı:0-5 yaş
    Kullanım Amacı ve Durumları:
    İlk adım ayakkabısı ve oyun ayakkabısı olarak ideal, ayak sağlığı ve kas gelişimine destek veriyor.

12. 30 Mart 2008
  13. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    1-)odasinin Boyasi Ne Renk Oldu-olacak?--- Odası pembe ortasında bordür var
    2-)mobilyasi Ne Renk Oldu-olacak?- krem-pembe
    3-)uyku Seti Ne Renk Oldu-olacak?--- pembe/fıstık yeşili
    4-)halisi Deseni Nengi Renk Oldu-olacak?---- pembe krem geometrik desenli
    5-)yatak Odasinada Ufak Beşik-sepetpark Yatak V.s Alicakmisiniz?-- ufak sepetlerden var
    6-)slipper Alcakmisiniz?- düşünmüyorum
    7-)nerede Hangi Hastanede Doğum Yapacaksiniz?--- kısmetse yarın belli olacak
    :cool:doguma Az Kala Ne Gibi Hazirliklar Yapicaksiniz Seker -çikolata-oda Süsleme-ani Defteri-mevlüd-mevlüd Ikramlari Ufak Ayrinti Düşündünüzmü?---- bebek şekerlerini de bu hafta alacağız kısmetse hem hastanede hem de mevlütte dağıtmak için
    9-)ve Baska Neler Aldiniz Bebişinize Giyisi Ufak Tefek Seyler?--- çok şükür bebeğimizin tüm giysileri tamam erken başlayın anca bitiyor kızlar...a.s.

14. 30 Mart 2008
  15. EU1

EU1 Guest

maaşallah cnaım çok güzel allah nazarlardan saklasın harika

16. 31 Mart 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Aşkito herşeyi almışsın slipperi unutmuşsun yani pes :pp

Kızlar güle güle kullansın bebişleriniz inşallah.Erkenden başlayalım bari anca bitiyor demişsiniz.

Ama cinsiteye daha çok var belli olsun da .Benimki henüz fındık kurdu:)

18. 31 Mart 2008
  19. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    kizzz sende beni heryerde yakalionn :roflol: :roflol: :roflol: