bebek odalarındaki 2. küçük beşik neden?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve sevilakdemir tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevilakdemir
  1. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar merhaba benim merak ettiğim birşey var bebek odalarına konulan 2.küçük beşiğin amacı ne bende almalıyım acaba? hamileyim bir kızım olcak allah kısmet ederse...sizden bilgi bekliyorum...:KK46:

2. 15 Ekim 2010
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    eğer bebeğini kendi odanda yatırmayı düşünmüyorsan almana gerek yok
    ama genelde ilk zamanlar bebekler hemen kendi odalarında yatmıyorlar anne, baba ile yatak odasında beşiğinde uyuyor

4. 15 Ekim 2010
  5. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben kendi odamda yatırcam oda yapmayı düşünmüyorum ilk başta,,o halde o minik sepet gibi olandanmı almalıyım yoksa büyük mobilya yataktan mı?

6. 15 Ekim 2010
  7. imtihan

imtihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    canım özellikle geceleri emzirmek ve kontrol etmek için hemen yatağının yanında elinin altında olması iyi,sepetler hemen hemen 6.ayına kadar kullanılabilir sonra dönmeye kalkmaya çalışmaya başlayınca olmaz iyice hareketlenince.gece her hık diyince kalkmak zor oluyo,ben sepet almadığıma pişman oldum.100tlye bile var,illaki pahalısına gerek yok.6.aydan sonra mobilya 3 yaşına kadar kullanabileceğin bi karyola tarzı beşik alabilirsin,benim oğlum 2.5 yaşında daha bizim yanımızda karyola beşikte yatıyor 3ten sonra ayırcam ranza var evde lojmandayız.ama ayrı ayrı para veremem 6 aylığına değmez ben kalkar yatarım diyosan direkt karyola al.

8. 15 Ekim 2010
  9. b_i_o

b_i_o minicik1can bensanahayran Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    146
    sepetler hareketlendiklerinde çok tehlikeli olabiliyor... kendi odanıza koymak üzere "park yatak" tabir edilenlerden alırsanız hem seyahatlerde yanınızda götürebilirsiniz (boyu 1.20lere ulaşana dek) hem daha sonra içinde oyun oynayabilir hem de uyuyabilir

10. 15 Ekim 2010
  11. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben oğluma hem oda yaptım hemde park beşik aldım
    park beşiği yatak odama koydum sürekli kontrol edebilmek için
    eğer od yapmayacaksan iki beşik almana gerek yok bence park beşik alman yeterli olacaktır sepet beşiği sadece 6 ay kullabilirsin park daha kullanışlı sonrasında oyun parkı olarakda kullanabilirsin

12. 15 Ekim 2010
  13. gokay072664

gokay072664 Annesinin Bitanesi DEFNE Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende kızıma hem oda yaptım hem sepet besik aldım... sepet beşiği 6 aylık olana kadar evin heryerinde kullandım.. cok rahat oluyor.. 6. aydan sonra odasını ayırdım...

14. 15 Ekim 2010
  15. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    evt kızlar bende kendi odamda kalmasını istiorum belli bir süre bundan dolayı oda yapmıcammm biraz büyüyene kadar. beşik alıcam bir tane mobilyadannn

16. 15 Ekim 2010
  17. mymiracle7

mymiracle7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben de yatak odama koymak için park yatak aldım, doğumdan bir kaç ay sonra da taşınmayı planlıyorum, o zaman da oda yaparım ama park yatakda yanımda yatmaya devam eder herhalde.

18. 16 Ekim 2010
  19. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    park yatağı çok merak ettim ne kadar bilmediğimiz şey varmış benim ilk gebeliğim olduğu için hiç birşeyden haberim yok..netten araştırma yapıyorum sürekliii:) bide ben bakayım şu park yatağa:)