bebek odası fiyatları

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nazarlxixk tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nazarlxixk
  1. nazarlxixk

nazarlxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar doğum yaklaştıkça güzel telaşlar başlamıştır eminim sizlerde de.bebeklerimizin odalarını hazırlamaya başladık artık.herşeyin en iyisi olsun istiyoruz tabikide.en kalitelisi olsun ve tabikide biraz fiyatlarda uygun olsun istiyoruz.bizim baktığımız kadarıyla 2.000 ytl den aşagı mobilya yok gibbi ya da biz bulamadık.3 kapılı,büyüyen karyolalı ve şifonyerden oluşan takımlar 2000 ytlden başlıyor.sizlerin mobilyaları ne kadara geldi acaba biz mi kazıklanıyoruz.bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

2. 3 Kasım 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    yok canım 1500 den başlıyor işte..
    kazıklanma durumu yok yani:teselli:

4. 3 Kasım 2008
  5. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya cok pahalı gercekten.bizde düşünüyorduk ama fikrimiz degişebilir bu yüzden

6. 3 Kasım 2008
  7. nazarlxixk

nazarlxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten arkadaşlar bizede çok pahalı geldi ama mecbur alıcaz artık napalım.bu konuda bayadır araştırmalar yapıyoruz ama dediğim gibi çok kaliteli,sağlam mobilyalarda fiyatlar böyle.dayanıksız bişeyde almak istemiyorum açıkçası.bize yine masraflar görünecek gibi.

8. 3 Kasım 2008
  9. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Biz ilk olarak park yatak aldık... 3-4 yaşına gelince odasını almayı düşünüyoruz... Ama fiyatlar dediğin gibi her yerde aynı...

10. 3 Kasım 2008
  11. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar bende aldım mobilya Allah sağlıkla kullanmayı nasip esin inş önemli olan bu bebeklerim sağlıkla dünyaya gelir inş hepimiz için bu dualarım yanlış anlamayın
    benim ikizlerim olacak kısmetse
    iki adet karyola bir gardrop ve birde oyuncak dolabını aldım şifonyere yerim olmadığı için almadım
    2.000 ytl tuttu
    benim fikrimce park yatakta bir çocuk 3-4 yaşına kadar asla yatamaz küçücük bişey, hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin Allah'a emanet olun

12. 4 Kasım 2008
  13. nazarlxixk

nazarlxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğumuna az kalan ve bebeklerinin odalarını hazırlayan anne adayları bizleri bilgilendiriniz lütfen.

14. 4 Kasım 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    bende oda yapmıcam evim müsait olduğu halde..
    çok güzel bir hasır sepetimiz var eltim verdi.onu kayınvalidem süsleyecek..birde park yatak alıcam.
    bana çok fuzuli geliyor minicik bir bebeğe oda yapmak..o parayı onun gelişimine katkıda bulunmak için harcamak,ilerisi için ayırmak daha mantıklı geliyor.
    herkesin kendi düşüncesidir saygı duyarım ama..

16. 5 Kasım 2008
  17. kubrass

kubrass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya benım bebeısımı koyucak odam yok ya evım cok kucuk arkadaslar bende hamısım 2aylık ama yatak odamda kendı mobılyamı bıle zor sıgdrdık tam full dolu ablamın var bıtane hasır bebek yatagı sepet benımde annem suslıycek onu artık yatak odasından bıseyı eksıltıp ckarcam ne yapyım bende oda yapcak durumm yok suanda artık sepette yatıcak annecıgım bakalım hayrlısı

18. 5 Kasım 2008
  19. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    ben bir dolap iki yatak almak zorundayım kıyafetlerini koyacak yerim yok gardolabımda
    birde tek bebek olsaydı yatak odama sığdırabilirdim ama iki bebek olunca oturma odama iki beşik koyacağım ama bu odamda iki çekyatım var onları atmadan sığabilecek allahtan

birde baktığım yerde beğendiğim dolap 550 ytl bebek yatağı uyku seti içinde 350 ytl ama yatak sallanır bir yatak ve yanında şifonyer yok bu kadar alacağım yanii

gerçiii çokkk erken düşnmek için ama aklımdaki bu