Bebek odası hazırlığı için en uygun zaman sizce hangisi??

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve pinarca tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : pinarca
  1. pinarca

pinarca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar;25+2 haftalık hamileyim ve bebeiğimin yastıgı yorganı nevresim takımlar carsafları yanı odası için gerekli olan malzemeleri hemen hemen hazır bebek odası için acaba daha erken mi aslında almak cok istiyorum ama daha önce 3 kere düşük yapmıştım ama onlar 2 aydan fazla yasamadı çok sükür bu hamileliğim iyi gidiyor..yoksa 1 ay kalamı alsam oda takımı bılemıyorum

2. 23 Ağustos 2010
  3. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bence bakin ama alma begendin bir takimda karar kilarsan odasi hazir olunca oda alinir cabuk hallolur merak etme 30 haftalik felan bence uygun bir zamandir
    hayirli dogumlar

4. 24 Ağustos 2010
  5. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de 26. haftama gırmek uzereyım.Bebek arabası ve oto koltugunu ananesı ve dedesı aldı hedıye olunca erken almayın demedım,besıgını henuz almadık.Doguma yakın tum harcamaları son ıkı aya yuklememek ıcın temel seylerı aldık bıberonu emzıgı bırkac tulum cıtcıtlı badı,malzeme cantası,ıkı paket bez bırkac tane önlük vs. Sımdılk bırsey almayı dusunmuyoruz.Bayramdan sonra 29. haftaya gırmıs olucaz o zamanda besıgını ve esyalarını koymak ıcın bı dolap ya da sıfonyer alacagız.Aslonda heveslenmıyor degılım ne gorduysem alasım var zemuszemus

6. 24 Ağustos 2010
  7. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bizim de tek tük badisi zıbını var ananemiz habire yelek örüyor bende bi tane çıtçıtlı battaniyelerden aldım ama babamız iş yerinde bi arkadaşımız 37.haftasında doğum yapınca telaş yaptı herşeyi hazır olsun istiyor daha 6 aylığız bebişimizin karyolasını aldı odasını pembeye. haftaya gelicek bide şifonyer aldık yanına yarısını amcası ödiycek zaten. bayramdan sonra 7 aylık olucaz 1 hafta falan izne çıkıp eminönünden kalan şeyleri almayı düşünüyoruz hem havalar birazdaha serinlemiş olur malum bizimki kış bebişi ama görünce de dayanamıyor insan herşeyi alası geliyor kaydirigubbakcemile3

8. 24 Ağustos 2010
  9. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Gezin dolaşın fiyat araştırması yapn.....
    Ama henüz almayın...
    Bazı mobilyacılar 2 haftada bazıları 45 günde teslim ediyor... Bunları kontrol edin....
    BU doğrultuda da en iyi zaman ortalama 30. haftalıkken odayı almak olur...

10. 24 Ağustos 2010
  11. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende 24 cü haftamdayım. oda konusunda çok araştırma yaptım. erken belki ama çilekte indirim olduğu için beğendiğim bi model vardı bugün gidip aldım. ister 6 aylık olsun ister 9 aylık bişi olucağı var ise allah korusun oluyo. düşer bişi olur diye tereddüt etmedim hiç. bu hafta indirimler son bütçeniz ne bilmiyorum ama istersen bi gidip bak....

12. 25 Ağustos 2010
  13. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 31. haftadayım bugün aldık mobilyamızı.çok araştırdım ve içime sinen bir model buldum.bu haftalarda almak sanırım mantıklı.teslimatı da 3 hafta dediler.34. haftada odamız hazır olacak inşallah.hayırlı doğumlar.

14. 25 Ağustos 2010
  15. ddnnzz

ddnnzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bizde odasını 30.haftada aldık 4 haftada geliyormuş çünkü....hazırlıkların çoğuna da son bir aydır başladık...bencede çok erken almak iyi değil ama hamilelik bu,doğuma kadar ne zaman ne olacağı belli olmaz.umarım herkes sağlıkla alır minikleri kucağına.....:Saruboceq:

16. 25 Ağustos 2010
  17. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bizimkinede 3 haftada anca teslim ederiz dediler yarın 25.haftaya başlıyoruz ama arkadaşın dediği gibi bişi olucaksa olur zaten nasip kısmet arkadaşım 9 ay 15 gün taşıdı sezeryanla doğurdu 10 gün sonra kaybetti bebeğini nerden bilebiliriz ki herhan herşey olabilir. haftaya da izne çıkıyoruz gidip havuzluhandan kalan eşyalarını alıcaz.

18. 26 Ağustos 2010
  19. miracle35

miracle35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende internette çilek odalarından bır kac tane begendım fakat fıyatları hakkında bılgım yok ne kadar acaba