Bebek odasi için ithal duvar kağidi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    :nazar:MERHABA ARKADASLAR BUGÜN BEBİŞİMİN ODASINA İTHAL DUVAR KAGIDI ALDIK...KIZIMIZ OLUCAK KISMETSE FAKAT SİZİNDE FİKRİNİZİ SORMAK İSTEDİM BAKALIM BEGENECEKMİSİNİZ..BABASI BEGENDİ DUVAR KAGITLARINI BENDE KIRAMADIM...GERÇİ BENDE COK BEGENDİM FAKAT TURKUAZ MAVİ AGIRLIKLI OLDUGU İÇİN ERKEK ODASI GİBİMİ OLUR ACABA BİDE SİZ BAKIN BAKALIM..GERÇİ AYICIKLARIN KUCAGINDA PEMBE TURUNCU YASTIKLARI VAR..BİRDE MOBİLYASI DÜZ KREM RENGİ OLUCAK..PERDEMİZİN YAN KANATLARI PEMBE OLUCAK...NEVRESİM TAKIMI PEMBE OLUCAK..OZAMAN SIK OLUR SANIRIM SİZCE NASIL...BİRDE 2 Cİ BEBEĞİMİZ İÇİNDE DÜŞÜNDÜK SONUCTA ODA ERKEK OLURSA AYNI ODAYA SADECE KREM RENGİ KARYOLA ALICAM 1 TANE DAHA....SIRF PEMBE YAPSAYDIM ODAYI ERKEK COCUGUNA İLERDE HOS OLMAZDI...BAKALIM BÖYLE BİŞEY ALDIK...BİRDE GENELDE KIZ İÇİN PEMBE ERKEK İÇİN MAVİ ALIYOLAR MOBİLYAYIDA DUVAR KAGITLARINIDA ARTIK SIKICI GELMEYE BASLADI BANA HEP AYNI TARZ...FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM KIZLAR...

SİZ OLSANIZ ALIRMIYDINIZ BU DUVAR KAGIDINI..BU DUVAR KAGIDINA GÖRE PERDE HALI MOBİLYA NE RENK ALIRDINIZ BİRDE...FİKİRLER ÖNEMLİ BENİM İÇİN GÜZEL OLSUN İSTİYORUM KIZIMIN ODASINI YAAA..HADİ YARDIM EDİN BANA...:nazar:

BU ARADA KREM RENGİNİN ÜZERİNDE AYICIKLI OLAN BORDÜRSÜZ OLAN VAR O KARYOLA VE DOLAP GELİCEK OLAN YERE OLUCAK DİGER BORDÜRLÜ OLAN TAKIM KOMBİNDE DİĞER 3 DUVARA OLUCAK KOMBİN SEKLİNDE KULLANILACAK...

Son düzenleme: 6 Eylül 2008
  2. 5 Eylül 2008
  3. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Off ya koyamadim resimleri tekrar deniyorum kizlar 1 dakika

4. 5 Eylül 2008
  5. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
  6. 5 Eylül 2008
  7. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bence ikiside kız odasına uygun değil

8. 5 Eylül 2008
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bence klasik pembelerin dışında bir duvar kağıdı ve gerçekten çok güzel ..benim kızımda iki ay sonra gelecek kısmetse.oda yapacak olsam bende böyle birşey tercih ederim doğrusu..kızlara hep pembe baydı doğrusu ..hem ikinci bebeği de düşünmek lazım olaki o da erkek olabilir..bence ikisi içinde çok uygun ..güle güle yerleştir kızının odasını canım...

10. 5 Eylül 2008
  11. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    cok tesekkür ederim canim..begendiğine sevindim...

12. 5 Eylül 2008
  13. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende ilkini çok beğendi.tüm oda pembe çok klasik artık insanın içini boğuyor.söylediğin gibi krem rengi mobilyo ve pembe aksesuarlarla harika olur..
    bizde krem ağırlıklı ve içinde biraz fıstık yeşili olan mobilya aldık oğlumuza.bence de kıza pembe oğlana mavi oda sıktı artık..ikinci çocuğu düşünmekte iyi fikir...
    sağlıcakla alırsın kucağına kızını da inşallah

14. 5 Eylül 2008
  15. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yorumun için tesekkür ederim arkadasim.begendiğine cok sevindim..

16. 5 Eylül 2008
  17. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bu arada 2 resim koydum ikisinide aldim..fakat ilk resim 3 duar için bordürlü kombin seklinde..ikinci resimde sade ayicikli olan krem zemin üstüne oda diğer 4 üncü duvar için yani karyola ve dolabin arkasina gelicek duvar için yani..genelde bu sekilde kombin ediliyormus bende bu sekilde aldim...

18. 5 Eylül 2008
  19. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bence hem kız için hem de erkek için çok uygun. acayip beğendim. bir de zaten bütün odada pembe bayar iyice. krem rengin yoğunluğu çok hoş. huzur verir. güle güle kullansın bebiş odasını.