bebek odası süsü yapabilen marifetli hamişler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve megilara tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

3 Mart 2008
    Konu Sahibi : megilara
  1. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    a.s.:teytey:kızlar malum bebek odası süsleri acaip pahalı,bir kapı süsü en az 60 ytl,bir duvar süsü en az 40 ytl...hazır dogum iznine ayrılmışken malzemelerini alıp ben kendim bazı kapı duvar süsleri yapmak istiyorum.aranızda bu tarz şeyleri marifeti olup da kendi yapabilen var mı acaba?varsa yapılışını paylaşabilir misiniz?

2. 3 Mart 2008
  3. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım malzemesini al mutlaka mahallenizde bi terzi vardır ona diktir 15 lirayı geçmez malzemesiyle birlikte ben öyle yapmayı düşünüyorum yada kayınvalideme diktircem

4. 3 Mart 2008
  5. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptım kapı süsü.pembe kristal tül aldım halkasını aldım.üzerine yapıştırmak için çiçekler kelebek falan aldım çok güzel oldu.ne diye dışarı okadar para vercem bana maliyeti 15 ytl olmadı bile hem daha severek astım ben yaptım diye

6. 3 Mart 2008
  7. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bu malzemeleri nereden alıyorsunuz?yapılışını tarif edebilir misiniz?

8. 3 Mart 2008
  9. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    neler yaptınız şöle resimlerini koyarsanız bizede fikir olur

10. 3 Mart 2008
  11. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende bilmiyom ki fisfisfis

12. 4 Mart 2008
  13. TuYa_DeNiZ

TuYa_DeNiZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    http://www.sahibinden.com/aff.php?sKatalog=1&aff=607887&b[custom_cat]=13128&b[subcategories_also]=1&b[store_id]=60648&b[search_text]=&op[page]=1&b[auction_id]=&b[sort_field]=date&b[sort_order]=desc&b[page]=2
    en uygun şeker ve kapı süsü çiçek vs. burda bulmuştum ben en azından fikir verir
    kapı süsü yapmak için makrome sarkç yaparken kullanılan plastik halkalardan var onlardan alıp yada gazete kagıdıyla kendiniz bi halka yapıp onu pamukla besledikten sonra uygun renkte kurdela ile kapliyip dışına yapıştırmak istediginiz herşeyi yapıştırabilirsiniz elimizdeki malzemeye baglı yapılmış örnekleri görünce daha iyi fikir verir

14. 4 Mart 2008
  15. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar emınonunde kapı susu uygun ben havuzlu handan aldım cokta guzel sırın ugrastıgınıza degmez aynı fıyata gelıyo zaten emınonu havuzlu handa a z ye hersey var sıf bebek esyaları uzerıne hastane cıkısları falan cok uygun keske herseyını ordan alsaydım ufak tefek eksıklerı ıcın gıttım bayıldım cesıt cok kıyafetten bebek arabasına kadar hersey var fırsatınız olursa bı gezın derım

16. 4 Mart 2008
  17. clopin

clopin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kısaca tarif edebilirmisin mısır çarşısından girince....

18. 5 Mart 2008
  19. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım kapı susunu bende havuzlu handan aldım aynı fıyata gelıyodu!ama sekerleri brde sepeti ben yaptım evde cok guzel oldu kımse evde yaptıgıma inanmıyor!sepetler 50 ytl fılandı sordum!pazardan bır tane ekmek sepeti aldım 3 ytl çiçekçiden 2 metre tul aldım!bırazda nazar boncugu bırde evde kullanmadıgım bır örtü!evdekı örtuyu sepetın etrafına iğne iplik yardımıyla gecırdım!sonra aynı işlemi tülle yaptım!aynı renk kurdelayla sepettın agız kısmına serıt gectım!artan tulle fıyonklar yapıp sepetın etrafına dıktım!sonra nazar boncuklarıyla susledım!şimdiden hayırlı dogumlar!

1