bebek odası tercihleriniz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ilknurdk tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ilknurdk
  1. ilknurdk

ilknurdk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebek odası alırken nelere dikkat edeceksiniz? Büyüyen karyola kullanan var mı? Çilekte çok güzel 2 bebek odası takımı var fakat karyolaları çok küçük ve yataklar ilerde büyümüyor. Bebek odası takımı alacağız bana fikir verirseniz çok sevinirim. Erkekler için fazla bi alternatif yok zatena.s.

2. 14 Mayıs 2008
  3. ece_nur

ece_nur Guest

canım karyola alma ben aldım çoçuğum 4 aylığa kadar yatabildi beşik çıkp karyola oluyodu hemen kırıldı hiç tavsiye etmem

4. 14 Mayıs 2008
  5. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    kime sorsam hıc gereği yok dıyor bebek odası için.
    Zaten bebek odasında yatamıyor bebekler.Yalnız bırakamayacağınız için yanınıza alacaksınız.
    Bebek odası öylece yaptığınızla kalıyor kızlar.Bebek yatağında yatmıyor bıle.Genelde yapanlar ayrıca bır beşik alıp kendı odalarına alıyorlar.
    Herkes aynı şeyi söylüyor...
    Ama kendı evınızse ve cok ozenıyorsanız alacağınız takımm buyuyebılen yataklardan olsun..En azından sonradan kullanabılrısnız.Yoksa boşa gıder masraflarınız yazık değil mi?
    Kullanmayacağınız birşeye tomarla para vermektense başka ihtiyaçlarını karşılarsanız..
    Bence buradaki deneyımlı annelerde aynı şeyi söyleyeceklerdir..
    Ben park yataklardan aldım internetten dün. yarın öbür gün gelir..3-4 yaşına kadar kullanılabiliyor bu yataklar...ilerde kızımızında fıkrını alarak güzel bir oda yapmayı düşünüyoruz.Genç odası gibi..

6. 14 Mayıs 2008
  7. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Görümcemin çocuğu 3 yaşında 2. karyolasını aldı düşünün...
    Büyüyebilenlerden bile alsanız o yaştaki çocukların yıpratma olasılığı fazla.Ben gözlerimle gördüm..
    Bence iyi karar verin...

8. 14 Mayıs 2008
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende yatak odama koyacağım için park yatak alacağım..1-2 yaşından sonrada normal yataklı odalardan alacağız..şimdilik öyle düşünüyoruz...
    park yataklar hem çok kullanışlı hemde müziği var oyuncakları var titreşimi var sonra çocuğunuz için oyun parkıda oluyor..

10. 14 Mayıs 2008
  11. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben de oğluma bebek odası aldım oğlum 3.5 yaşında 1 kere bile odasında uyumadı gündüzleri hariç yazık günah oda dökülüyo heryeri mahvoldu şimdiki aklım olsa şimdi alırdım genç odası alırdım yazık günah verilen paralara

12. 14 Mayıs 2008
  13. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben bide odayı aldıktan sonra park yatak aldım yanımda yatmasın diye odaya koydum ama boşuna şimdi 2. bebişi yatırabiliriz inşallah

14. 14 Mayıs 2008
  15. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence tam takım almak daha güzel ne kadar yatağında yatmasada o dolaplar ihtiyaç oluyo mink mink bi sürü eşyaları oluyo onlarında onlarında orda burda sizin gardobunuzda sepette durmasındansa onun dolabında yer alması daha güzel evet ilk zaman yanınızda yatıyo ama bi oda yapığınızda ilerde odasına alıştırmanız kolay oluyo yoksa süerekli sizinle yatmak istiyo bi genç odası yapmak için nerden baksanız 12 yaşına falan gelmesi lazım 12 yılda diğerleri yıpranır zaten sadece beşik konusunda haklısnız ama onuda biraz büyüdüğnde bazayla değiştirebilirsinzi
    tabiii yer madiiyat hepsi önemli bu sadece benim fikrim belki benim yerim olmadığı oda yapamıyacağım içn böle hevesleniyorumdur

16. 14 Mayıs 2008
  17. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet takımların dolapları oluyor çok da kullanışlı ama yeri olmayanlar için oda şartda değil açıkcası.. ben park yatak alınca birde 5 li şifonyer alacağım kıyafetleri için hatta bir tane beğendik şimdiden..

18. 14 Mayıs 2008
  19. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende şifonyer almayı düşünüyorum.orada sık kullnadığımız gıysıler olacak,
    Çekyatımın altına da kullanmadığı kıyafet,battanıye vs.. kaldırmayı düşünüyorum.