bebek odası

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve rashh tarafından 29 Haziran 2007 başlatılmıştır.

29 Haziran 2007
    Konu Sahibi : rashh
  1. rashh

rashh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi akşamlar herkese bir haftadır bebeğimizin odasını hazırlıyoruz sizlerde hazırladınızmı?
    ne kadar zevkli bi uğraşmış. ben pek işe yaramasamda koca göbeğimle sadece ortalıkta dolanıyorum.duvarlar boyandı dolaplar renk renk kağıtlarla kaplandı mobilyalar monte edildi. odaya giriyoruz sanki bambaşka bi dünyaya gelmiş gibi oluyoruz.rengarenk. sürekli içeri girip bakıyoruz eşyalarını seviyoruz.bebişi daha bi sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah herkes bu duyguyu yaşar hiçbir eşyası giysisi olmasada olur yeterki sağlıklı ve mutlu olsun bebeklerimiz.

2. 29 Haziran 2007
  3. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım ya çok güzel bisey allah herkeze nasip etsin bende çok heyecanlanmıstım

4. 29 Haziran 2007
  5. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ay bak nasıl heyecanlandım.inşallah bende görürüm o günleri.

6. 30 Haziran 2007
  7. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle harika bir şey. Bende yeni yeni başladım hazırlamaya. Badana yapmıştık zaten bir kaç hafta önce. Geçtiğimiz Perşembe günü de mobilyalarımız geldi. Ama henüz yerleştiremiyorum çünkü mobilylar yeni olduğu için kokuyorlar. Havalansınlar 1 ay sonra da yerleştirmeye başlayacağım. Ama bu haliyle bile inanılmaz güzel geliyor gözüme. Allah inşallah hepimizin bebişlerinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde o odalarda büyümesini nasip etsin.

8. 30 Haziran 2007
  9. EU3

EU3 Guest

çok güzel duygudur eminim bebeğin odasını eşyalarını hazırlamak Allah'ın izniyle bende cinsiyetini öğrenip başlasam yavaş yavaş.

10. 30 Haziran 2007
  11. SENACE

SENACE Guest

12. 31 Ekim 2012
  13. tatlicadi140

tatlicadi140 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41