Bebek oldu, byle oldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esther tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşimi canımdan çok seviyorum. hayatta beni en iyi anlayan bana en çok şefkat gosteren insandır. ayrıca mükemmel bir insandır. herkes tarafından sevilen biridir. hamilelik dönemimde eşime çok düşkündüm. cok hassastım ve sorunlu bir hamilelikti. eşimin desteği çok oldu. doğumdan sonra lohusalığı da atlattık ve ben kendime geldim. bi oğlum oldu ve çok mutluyum. yaşama sevincim geri geldi. yalnız eşimle ilişkimde bazı değişiklikler görüyorum. o da bunun farkında. ben doğum iznindeyim geç yatıp geç kalkıyorum. eşim sabah erken kalktığı için erkenden kanepede uyuyo. ben uykum gelince onu uyandırıp yatağa götürüyorum. bütün gün bebekle ve ev işiyle uğraşıyorum. eşimle aşkımız hiç bitmedi beirbirimizi çok seviyoruz ama bu aralar ev arkadaşı gibiyiz. eminim pek çoğunuz böyle bir dönemden geçmişsinizdir. bu durum nasıl atlatılır. ben eşimi hep ön planda tutmayı düşünüyodum ama minik adamdan koca adama sıra gelmiyo. ilişkimizi eski haline nasıl getirebilirim? eskiden hep el ele gezerdik şimdi bebek arabası sürmekten el ele gezemiyoruzz. ve bu durumu yadırgamıyoruz. normal bişi oldu sanki. gece sarılmadan uyumazdık şimdi ikimiz ayrı uçlarda ama yadırgamıyoruz. bu geçicidir dimi? eşim bana yaklaşmaya çalışıyo ama çoğu zaman kaçıyorum. mafoldumben:nazar:

2. 2 Haziran 2009
  3. MeinLeben

MeinLeben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    normaldir yavas yavas degisir ama artik cocuk var hic bir zaman eskisi gibi olmuyacak sen bu duruma alisirsin artik cocuklar ön planda benim 3 cocugum var...

4. 2 Haziran 2009
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu dönemi hepimiz atlattık o ilk günkü heyecan zaten olmaz ama eşinide ihmal etme derim ben her zaman olmasada elinden geldiğince onunla vakit geçirmeye çalış yoksa erkeklerin eşlerini aldattıgı yada eşlerinden koptugu dönem çocuk olduktan sonraki dönemdir . Eşim resmen oğlumu kıskanmıştı annelik agır bastıgı için böyle davranıyo kadınlar ama bi süre sonra napıyorum ben dedim ikisinide dengede tutmak lazım kızlar bu benim büyük sorunum bunu vurgulamak istiyorum asla çocuklarınızı yatanıza almayın bi süre sonra ayırın sonra çok sorun yaşarsınız oğlum 8 yaşında uyudumu odasına yatırıyoruz gece çişe kalkıyo sonra gelip ortaya yatıyo iki kişi yatıyoruz 3 kişi kalkıyoruz yani siz bu hatayı yapmayın ve ayrı alıştırın

6. 2 Haziran 2009
  7. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ama biz daha 2 yıllık evli bile değiliz. 3 ay sonra 2 yıl dolacak.

8. 2 Haziran 2009
  9. leloss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Kadındır evine eşine yön veren eskisi gibi olamasanda ilgilen eşinlee a.s.

10. 2 Haziran 2009
  11. Semo

Semo SeViYoRuM, SeViLiYoRuM!!! Üye

Beğenildi:
    315
    Ödül Puanları:
    188
    Allah yardımcın olsun canım.

12. 2 Haziran 2009
  13. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım.

14. 2 Haziran 2009
  15. leloss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Fazlada büyütüp sıkıntı yapma bence bunu çocuk oldumu degişik bir ortama giriyo kadın rahatlık bitiyo eve kapanıyo eskiden yaptıklarını yapamıyo annelik zor evlilik zaten zor bide çocuk oldumu sorumlulukta artıyo depresyona giriyo insan ben bunu çok yaşadım bilirim

10 yıllık evliyim ben o kadar her şey yoluna girdiki ama çok mücadele verdim şimdi saygı ve sevgi dolu bir yuvam var önemli olan yerine göre davranmak çılgınlıksa yaparım severim annelik ayrı şeyy

16. 2 Haziran 2009
  17. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    zamanla herşeyi yerli yerine oturtacağım. sürekli evde olmaktan oluyor biraz da sanırım.

18. 2 Haziran 2009
  19. leloss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ailen yakın çevrenden yardım al eskiden oldugu gibi ikiniz yemege gidin önceleri üç kere gidiyosanız şimdi bir kere yapın bunu yada sinemaya deşarz olursun a.s