bebek olduktan sonra eşleriniz evde ne iş yapıyorlar?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve esther tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    merak ettim arkadaşlar. hayatı paylaşmak için evlendik ya. bebekler doğduktan sonra eşleriniz herşeyi paylaşıyor mu sizle? ev işlerine yardım ediyorlar mı, neler yapıyorlar mesela?

2. 25 Haziran 2009
  3. yasenya_

yasenya_ YD Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    eşimin pek birşey yaptığı söyleemez.egeye bensiz baktığı en fazla 15 dakika.o da egenin karnı tok altı temizken.ama haksızlık etmek istemiyorum.eşim aşırı yoğun bir insan.işten uyuymaya bile fırsatı kalmıyor.olsa eminim ege ile daha fazla ilgilenirdi çünkü çok iyi eğleniyorlar beraberken.ama ev işlerinde gene de bana yardımcı olmazdımirmirmirmir

4. 25 Haziran 2009
  5. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :)))
    eşim hiçbi ev iş yapmazdı halada yapmaz ayrıca bilmez de. hatta evdeki tencerelerin vsnin yerini bile bilmez.çoraplarını kirli sepetine atsa razıyım.arada bir iki bişi yapsa on günde lafını eder.getir götür alışveriş işini güzel yapar.
    bebekle ilgili yardımcı oluyor ama. eve gldiğinden itibaren yanından ayrılmaz oynar ilgilenir akşam üzeri beraber dışarı çıkarlar yedirirken yardımcı olur. ben bebeği uyuturken biberonları yıkar mama suyunu hazırlar.durmadanda sorar ben iyi bir babamıyım vs vs diye heee derimm bende.bide çok iyi bakıyorsun oğluma diye beni şmartır hergün en çokda tüm günün sonunda bu iyi geliyor.bide sabahlara kadar oyun oynadığı için gece beslenmesini o hallediyor şu aralar.
    daha ne yapsın dedim şimdi yazdıklarımı okuyunca. hani insan istiyorki bide çay demlese üstüne :KK43:(((

6. 25 Haziran 2009
  7. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşim hamileyken daha çok yardım ediyodu bana. şimdi yorgunluktan uyuyakalıyo

8. 25 Haziran 2009
  9. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    allah razi olsun esimin faydasi yarari cok oldu bana herzamanda öyleydi zaten
    heleki dogdumdan sonra simdide öyle ama yogun calisiyo ve uzun calisiypo yaptirmiyorum fakat rica ettimmide bir dedigimi ii letmez

10. 25 Haziran 2009
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    eşim çok yoğun benim..ev işine zaten haftada bir yardımcı kadın geliyor o toparlayıp sliyor ütülüyor ben malesef iş yapamıyorum zaten.
    gece sağolsun kalkıyor mamasını yediriyor.her gece değil tabi..
    gün içinde bunaldığımı anladığından her akşam sahile yürüyüşümüze indiriyor bizi saat kaç olursa olsun..
    bilmem varlığı yetiyor bana ya..:asigim::nazar:

12. 25 Haziran 2009
  13. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bızım bey allah ıcın evlendıgımızden bu yana hep yardım etmıstır hamılelık ve bebekle beraber yapmaya kalktıgım ıslerı de alır yapar

calısan anne oldugumdan dolayı erken yatmaya ozen gosterıyorum
    oglum gece uyandıgında hala aynı odada yattıgımızdan esım kalkar pıspıslar su verır ve eger uyumazsa bana getırır emzırırım ve uyuyunca bebısı yatagına koyar
    gun ıcınde ıkımızde evde degılız ama ben ondan once gelıyorum
    altını aksamları esım acar yogurt corba vs yıyeceklerını bırlıkte yedırırız cunku bır kısı oynatıyor dıgerı agzına tıkıyor maalesef
    ama hafta sonları kadın gelmemısse eger o hafta ev de supurur utu de yapar cocukla da tum gun ılgılenır

14. 25 Haziran 2009
  15. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim aşkım bana hamileliğimdede öncesindede sonrasındada ev işi olsun bebek bakımı olsun her konuda yardımcı oluyor sağolsun:asigim:

16. 25 Haziran 2009
  17. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eşim ne yapmıyo diye sorsanız daha kısa olurdukaydirigubbakcemile3
    acıkcası herşeyi yapıyooo diyebilirim
    benden cokk o ilgileniyo oğluşumla ve ev işleriyleeeeee
    çalışan bi bayan olduğum için eşime göre daha ağır şartlarda çalışıyorumm.dolayısıyla ev ve cocukla ilgilenmek ona düşüyooooo:eek:
    Allah onu benim başımdan eksik etmesinnnn ihşallahhhhh:asigim:

18. 26 Haziran 2009
  19. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yazdıklarınızı eşime okutacağım kötükedihüso