Bebek özlemi çekmekten gerçekten canı çok yananlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elfida33 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : elfida33
  1. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 17 Şubat 2010
  3. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015::a015:

4. 17 Şubat 2010
  5. Miryem

Miryem Süüüüpriz bebiş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    mafoldumben
    çok üzgünüm tükendim her ay umutla beklemekten ama hiç bir zaman isyan etmem Allah bilir ne zaman vereceğini

6. 17 Şubat 2010
  7. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sizin adınıza gercekten cok üsüldüm arkadaslar:çok üzgünüm: allahın size en kısa zmnda ve en hayırlı zamnda bebeklerinize kavusmayı nasip eder inş allah kimsenn duasını reddetmez eminim szin dualarınızıda duyuyodur.inş sizde saglıklı sıhatli bi sekilde bebklerinizi kucaklarınıza alırsınız :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

8. 17 Şubat 2010
  9. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet isyan etmiyorum ben sadece duygularımı paylaştım sizinle biraz içimi boşalttım başkalıryla konuşmak olmuyor ama böyle yazınca insan rahatlıyor...

10. 17 Şubat 2010
  11. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben isyan ediyosun demdim cnm yanlıs anlama lütfen ii yaptın tabi..evet sen anlat derdini bize biz dinleriz :)

12. 17 Şubat 2010
  13. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH hepimizin yardımcısı olsun bizi bebişlerimnize kavuştursun ...AMİNNNNN

14. 17 Şubat 2010
  15. üzülmeyin GÜNÜNÜZ gelsin hepinizin olur bebeleri isyan yok tabi zaten ederseniz isyan olmaz

16. 18 Şubat 2010
  17. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok isyan ettim.3 yıl boyunca..okadar ki,kızıyordum gelmeyen bebeğime..hayata bile kızıyordum.herşeye ama herşeye...sokaktan geçen hamile bir kadına,sürekli hani cocuk diyen dillere..bekledim hep bekledim..3 yılın sonunda geldi meleğim..ama geçen sene temmuz 23 te düşük yaptım.bıraktı gitti beni..şimdi yine 18 haftalık hamileyim..allahın mucizesi ki,temmuz 23 te düşük yaptım,şimdi doğumum 23 temmuzda...isyanlarım boşaymış..kızım bu sefer bırakmadı annesini...:nazar:allahım herkese bu mucizeyi yaşatsın..:Saruboceq:

18. 18 Şubat 2010
  19. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun cnm hayırlısıyla kucagınada alırsın inş bebegini :Saruboceq: