Bebek özlemi ve mutlu son

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ays66 tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ays66
  1. ays66

ays66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bebeksahibi olmak bir kadının en büyük özlemiymiş.Bunu anlamak için de bu yolda biraz terlemek gerkiyormuş meğer.Bende bu zorlu yolda zaman zaman umutsuzluğa kapılan,zaman zaman vazgeçen eşine hayatı zindan eden.her ay başı yine olmadığını görünce günlerce insanlardan kaçan biri olarak aranızdayım.Ya o inadına sorulan ee daha bişey yokmu soruları.Var da karnımı içime çekiyorum .İnsanlar sanki bu konuda insanın üstüne gelmek için yarışıyor.
    Ama başardım arkadaşlar hemde kendiliğinden oldu.Yaşadığım ameliyat,bir sürü tahlil.yok rahim filmi ,yok çatlatma iğnesi .yok aşılama ne çok hırpalatmışım kendimi boşuna meğer.Bu yolda o kadar çok tecrübem varki işde ben bu yüzden burdayım.Sizinle bu konulardaki yaşadıklarımı paylaşmak için.İçinizdeki o özlemden asla vazgeçmeyin eşinize ve kendize dünyayı dar etmeyin,inanın ve bekleyin.Şu an 13 haftalık hamileyim bu nasıl bir duygu böyle bilmiyorum hayatta sanki bir o bir ben varız herşey önemini yitirdi benim için.Allah tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu.:nazar:

2. 12 Eylül 2008
  3. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim inan senin adına çok sevindim. hihoyyyt
    İçinde bi canlının olması süper bi duygudur heralde.
    Kelimelerle anlatılmaz bişeydir.
    Allahım isteyen herkese nasip etsin.
    Zamanı gelince banada nasip etsin inşallah.:CüvCüv:

Son düzenleme: 12 Eylül 2008
  4. 12 Eylül 2008
  5. BaHHaR

BaHHaR ağrılı başıma nebu garezz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Maşallah ..Allah kucağınızada almayı nasip etsin..Sağlıkla inşallah.Darısı beklemekten yorulmuş bütün kardeşlerimin başına..Umudumuzu yitirmeyelim.

6. 12 Eylül 2008
  7. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    canım yazını okuyunca kendim yazmış gibi oldum aynı şeyleri yaşıyorum bende çok zor gerçekten rabbim senin mükafatını vermiş ne güzel sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallaj tez zamanda ümidimizi hiç yitirmemeliyiz inşallah tez vakitte bütün isteyenlerin bebişi gelir tabi benimde canım tekrar tebriklerrrrr

8. 12 Eylül 2008
  9. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benımyazını okurken tuylerım dıken dıken oldu gozlerım doldu ancak yasayan hısseder basarmıssın ya cok sukur allaha saglıcakla kucagınıda alırsın ıns mevlam hepımızın yuzunu guldursun ınsss

10. 12 Eylül 2008
  11. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrikler bize bir umut oldun canım... Ne kadar süre içinde oldu peki tedavi aşamsındamı oldun yoksa ara vermidiğin andamı? Ve sorununuz neydi? canım yaa çok sevindim inan.Evet biz bu yolda cabalayan anne adalarıyız ve bebek gelincede değerini çok iyi anlıycaz.. Çünkü bu anne olma yolculuğunda çok şeyler yaşadık yeri geldi ağladık, umutlandık,kaçtık herkesten,özendik hamile kalanlara... ama herşeyin hayırlısı her zaman

12. 12 Eylül 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne mutlu sana canım tebrikler... darısı biz çaresizce bekleyenlerin başına...........

14. 12 Eylül 2008
  15. deryaa1

deryaa1 Guest

hayırlı olsun
    allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.analı babalı büyüsün.
    ayrıca biz bebek sahibi olmak isteyenler içinden geçenleri çok güzel yazmışşsın teşekkürleer

16. 12 Eylül 2008
  17. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun ne güzel duygudur kim bilir biliyorum zamanı Rabbim verecek hepimize kızlar...

18. 12 Eylül 2008
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun allah kucağına almanı nasip etsin hayatım.allahım olmayan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın....