bebek sayısını indirenler lütfen bir bakın

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve umudumol tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

23 Haziran 2009
    Konu Sahibi : umudumol
  1. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar bende micro ile üçüzlerime hamileyim ve 11 haftalık olduk.. doktorum kesinlikle birini aldırmam konusunda çok ısrarcı.. bu cumaya randevu aldık ve ne yapıcamı bilmiyorum.. ense kalınlıgına göre en sağlıksız bebek sonlanıcak dendi..
    böyle bi işlem yaptıranlar arkadaşlar yalvarıyorum bana yardım edin.. nasıl bir işlem sonrasınada pişmanlık yaşadınızmı.. benim uykularım kaçıyor pskolojim bozuldu ağlama krizlerine giriyorum nasıl çıkıcam bu işin içinden bilemiyorum...
    yardım edin lütfen bana...

2. 13 Temmuz 2009
  3. sevgi_burak

sevgi_burak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    :eek:lmaz::gitme:

4. 14 Temmuz 2009
  5. meleklerim

meleklerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba umudum ol bebek sayısını indirdikten sonra yazmamışsın.bende aynı dertdeyim 18 temmuzda bende üçüzlerimden birini aldırıcam.doktorlar öyle diyorlar ama ben çok üzülüyorum.lütfen daha sonra ne oldu yazarmısın.ben gerçekten çok korkuyorum sonra bir sorun yaşamaktan. lütfen yaz ....

6. 14 Temmuz 2009
  7. umudumsun_0707

umudumsun_0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde indirgeme yapıldı.dördüz gebelikti kesinlikle devam edemeyeceğim için ikye indirildi.allahıma şükür hiç bi problemim olmadı işlem çok basit ve ağrısız narkozla oluyor ne olduğunu anlamıyorsunuz bile.işlemden sonra bir damla kanamam bile olmadı şükür Allahıma.biliyorum çok zor bi seçim ama bazen yapılması gerekiyor.inşallah seninde herşey güzel olur

8. 14 Temmuz 2009
  9. meleklerim

meleklerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler biraz olsun içimi ferahlattın.indirgemeden sonra düşük olacak diye korkuyorum.Allah'ın yardımıyla birşey olmaz inşallah.ben istanbulda profösörün muayenesinde yaptırıcam.siz nerde yaptırdınız.

10. 14 Temmuz 2009
  11. umudumsun_0707

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tüp bebek merkezinde yaptırdım canım.hatta doktorum ben kendime güveniyorum bu işlemle alakalı bi sorunun olmaz dedi ve gerçekten hiç bi sorunla karşılaşmadım

12. 14 Temmuz 2009
  13. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir doktor bunu nasil sôyler anlam veremiyorum... Avrupa'da dediginin gibi en saglik olani olsa bile doktorlar ellerinden geleni yapmarlar ama asla aldir demezler. Insallah hayirlisiyla kucagina alirsin bebeklerini.

14. 14 Temmuz 2009
  15. meleklerim

meleklerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben normal yolla üçüzlere hamile kaldım.o yüzden iyi bir doktor aramak zorunda kaldık..benim doktorum da birşey olmaz dedi ama inşallah benimde bir sorunum olmaz.

16. 15 Temmuz 2009
  17. umudumsun_0707

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim indirgemem olduğu yerde çok titizdi doktorum.üstüme kocaman tas gibi bişiyle enfeksiyon kapmaması için bişi döktüler kırmızı gibi renkte oluyorya adı aklıma gelmedi biran.göbeğimden altını tamamen onla yıkadılar işlemden önce.çünkü bu işlemde en önemli risk enfeksiyon riskiymiş.hatta işlem bittiğinde yatağımda ayağa kalktığımda heryer ilaç olmuştu hatta klozet bile tamamen turuncu renkteydi.sen içini ferah tut.bende aldırmak istemezdim ama kanamam başlamıştı yavaş yavaş aldırmasam belkide Allahım göstermesin hepsini kaybedebilirdim.

18. 23 Temmuz 2009
  19. Linay

Linay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rabbim kimseyi böyle bir seçim yapmak zorunda bırakmasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: