Bebek şekeri ve bebek odası süslemesi hakkında yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gamzegurkan tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gamzegurkan
  1. gamzegurkan

gamzegurkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle herkese merhaba. Altı buçuk aylık hamilyeim. Artık hazırlıkların vakti geldi sanırım. Hatta geç bile kaldım galiba. kaydirigubbakcemile3 Sizden ricam bebek şekeri ve bebek odası süslemesinde kullanabileceğim süsleri, bibloları, sepetleri, kapı süslerini bulabileceğim yerleri benimle paylaşmanız. Forumdan okuduğuma göre bu işin merkezi sanırım Eminönü. Öncelikle Anadolu Yakası’nda ya da Eminönü civarında bildiğiniz adresler varsa söyleyebilir misiniz? Şimdiden çook çoook teşeekkür ederim.

2. 18 Eylül 2008
  3. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle bebiş hayırlı olsun sağlıkla dünyaya gelsin inşallah.ben geçen hafta Eminönündeydim ve tam sizin istediğiniz gibi fazla gezip dolaşmanıza gerek kalmadan herşeyi bulabileceğiniz şeker,kapı süsü,altın yastığı v.s şeylerin hepsinin bulunduğu ŞARKHAN var türk telekomun arkasında kime sorsanız gösterirler AS şeker den aldım mevlüt için.üst katta tek bebek için olan yer orası zaten göreceksiniz.iyi alışverişler size:nazar:

4. 18 Eylül 2008
  5. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    malzemelerin satıldığımı yoksa hazırlarımı bilgi verirsen sevinirim zeynepözdil

6. 18 Eylül 2008
  7. gamzegurkan

gamzegurkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Aslında her ikisi de olabilir. Henüz kesin karar vermedim. Öncelikli olarak malzemeyi kendim alıp yapmayı düşünüyorum ancak çok güzel bir model görürsem hazır da olabilir.

8. 18 Eylül 2008
  9. zeynepxoxzdil

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben kendim aldım yapıcam hepsi hazır resmini eklerim size,isterseniz spariş verip yaptırabilirsinizde.ben malzemeleri yani kese,kristal emzik ve üstüne süs tüy aldım hepsine 28 ytl verdim şimdi lavanta alicam epey ucuza geldi anlayacağınız.

10. 18 Eylül 2008
  11. irem tuana

irem tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım emınonunde kuru kahvecının sokagında ıstedıgın herseyı bula bılırsın ıster hazır al ıster malzeme al cok uyugun oluyo bende ordan aldım ama daha yapmadım bayramadan sonra hazırlıycam yapınca resım eklerım

12. 18 Eylül 2008
  13. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende kendim yapmayı düşünüyorum kaç kişilik aldın bu kadar ucuza mal oldu ben hastaneye ayrı mevlüte ayrı model yapmak istiyorum

14. 19 Eylül 2008
  15. zeynepxoxzdil

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    günaydın canım
    50 tane aldım mevlut için,hastane içinde değişik bir fikrim var,badem şekerlerini mavi tül almıştım arttı onunla yapmayı düşündüm.badem sekerini tülün içine koyup mavi kurdelayla bağlıycam çikolatada koyarım oğlumun sepetine değişiklik olur:)

16. 19 Eylül 2008
  17. zeynepxoxzdil

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
  18. 19 Eylül 2008
  19. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben de emınonundekı kuru kahvecıler sokaından baktım bebek sekerlerıne ben de kendım yapmayı duşunuyorum çokta uygun fıyatları ıkı yer var adlarını yazayım ıstersenız sız de bakın kıendılerı de yapıyorlar ıstersenız YAVUZ SÜS (www.nikahmalzemeleri.com)
    CAN SÜS BEBE
    umarım işinıze yarar