bebek şekerleriniz_?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve enemine tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : enemine
  1. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet ekim anneleri
    bebek şekeri yapmayı / almayı düşünüyor musunuz?
    araştırdınız mı fiyat ne çıkıyor neye karar werdiniz?
    ben kendim yapmayı düşünüyordum soradan araştırdım aynı fiyata geliyor o yüzden netten araştırıyorum magnetli alıcam kaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::nazar::nazar:a.s.

2. 14 Eylül 2008
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ah ben de düşünüyom bayadır bu konuyu daha karar veremedim fiyatlar burda 1ytlden başlıyo şöyle biblolu falan olanlar 1,5 kendim yaparsam maliyeti araştımadım sen aldıklarının resmini koyarsın sonra olur mu?

4. 14 Eylül 2008
  5. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bi site buldum ordan 0,70 ytll ye bibloyu alıcam siparişi werdim yine 1,5 ytl yi bulacak kendim yapmak istedim onun için elimle xxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Aralık 2008
  6. 14 Eylül 2008
  7. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

aldığım biblo

8. 14 Eylül 2008
  9. irem tuana

irem tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok vermıssın carsıda o bıblo 35 kurus bence malzemelerı carsıdan alın kuru kahvecının sokagında bu malzemelerı satan yerler var bıde o gordugun bıblo oyle resmde gordugun gıbı buyuk degıl ha aldanma okadar mınıkkı :1hug:

10. 14 Eylül 2008
  11. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kendim yapıyom ucuzada mal oldu hemde insan kendi yapınca ayrı bi zevk duyuyo sepetinide yaptım tam bitsin eklerim

12. 14 Eylül 2008
  13. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ne bilim çıkıp oralara gitme imkanım yok eşim hayatta gitmez benide tek yollamaz bende mecburen netten aldım zaten ufak bişi istiyorum magnetli yapıcam büyük olursa taşımaz ölçüleri yazıryor. teşekkürler yinede

14. 14 Eylül 2008
  15. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya bende geçen gün gittim eminönünden aldım malzemeleri oraya gidince sana çok güzel fikirler veriyorlar.arkadaşımızın dediği gibi burada göründüğü kadar büyük değiller zaten ama oradaki fiyatlar internettekinin yarısı zaten ben 28 ytl ye aldım malzemeleri birde lavanta alıcam mevlüte yakın keşke eşini ikna edip gidebilsen.

16. 14 Eylül 2008
  17. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keşke bende çok isterim gidip dolaşmak fikir almak bol çeşit ama eşimi ikna etmek imkansız aslında kızamıyorumda pazar dahil hergün çalışıyor (kendi dükkanı war) bırakamıyor ne yapsak akşamalrı yapıyoruz ben neredeyse herşeyi annemle aldım o olmasa bişi yapmazdım heralde zaten eşim beni tek göndersene o kdar yolu gidebileceğimi sanmıyorum arıtk dayanamıyorum zorlanmaya başladım 2-3 gündür

18. 14 Eylül 2008
  19. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de şu sıralar bebek şekerini halletmeyi düşünüyorum. arkadaşım güzel bir sepet yaptı. eşimin bir boş vaktini yakalsam ben de şeker ve tül vs almaya gideceğim. kaç tane şeker düşünüyorsunuz kızlar ben karar veremedim. sezeryan olacağımdan hastanede en az 2 gün kalırım ve çok gelenim olur. eve de kalması lazım