bebek telsizi yardım

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve aozli tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aozli
  1. aozli

aozli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    113
    kızım doğdan beri bizimle kalıyor.Artık odasında uyumasını istiyorum.telsiz almaya karar verdik am ne alacağımıza karar veremedik.kullanan arkadaşlar bana yardım eder misiniz.sanırım marka vermek yasak ama en azından alırken neye dikkat etmem gerek.cızırtı özelliğine dikkat etmem gerektiğini biliyorum ama hangilerinde olmaz bulamadım.markayı da özele sanırım yazabiliyoruz yazarsanız sevinirim

2. 4 Ağustos 2009
  3. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kullanıyorum yalnız alırken netten hiç dikkat etmemişm tek taraflı almışım ben bebeğin sesini duyuyorum ama o benim sesimi duymuyor ona dikkat et çift taraflı olsun.Markadan çok özelliklerine bak derim.

4. 4 Ağustos 2009
  5. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben g.g den kameralı almıştım çokda memnunun elim ayağım resmen... mızırdandığı zaman hemen odasına koşmuyorum mesela uyumaya devam ettiğini görüyorum çünki... yemek yaparken, duşa girdiğim zaman, balkonda oturduğum zaman hep yanımda.. 169 tl ye almıştık yanlış hatırlamıyosam...

6. 4 Ağustos 2009
  7. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla kraftın telsizi geldi bize hediye benim sesim gitmiyor onlarınki geliyor sanırım ben sadece yatarken kullanıyorum cnm ....odalarına koyuyorum kendi odamada ses son ses bi ıh deseler kalkıyoruzz

ikiz olduğu için gündüz hep yanlarındayım onalr uyurken iş yapıyorum

8. 6 Ağustos 2009
  9. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende bi philıpsin war bide chıcco nun kameralı yada çift seslidiil ama işimi görsün bebeğim mık dese duyayım diyorsan tawsiye ederim chıcco tabiiki daha iyi odadaki saatin tık tık sesini bile net bi şekilde dinliyorum... fiyatıda uygun

10. 24 Kasım 2009
  11. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    528
    Ödül Puanları:
    188
    kızllar modellerinide belirtsenız daha ayrıntılı inceleme fırsatımız olur:)