Bebek telsizi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU3 tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar bebeğime telsiz alacaktım.baya araştırdım ve xxxxxxxxx bunda karar kıldım.siarişimi bugun verdim.ancak kullanan kimseye rastlamadığım için içim rahat değil.içinizde kullanan varmı?

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2008
  2. 1 Eylül 2008
  3. dilasultan

dilasultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebişin zaten 7 aylık olmuş,telsiz artık gerekir mi bilmiyorum ama biz memnunuz,mutfakta olup sesini duyamıyosun,tv izliyosun o uyuyo tedirgin oluyosun o yüzden çok rahat birşey bence...biz de hepsiburadada indirime girmişti sinbo aldık,sonuçta hepsi aynı görevi yapıyo,çok uygun almıştık,siparişini vermişsin,güle güle kullan canım...

4. 1 Eylül 2008
  5. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benimki de wee wll ben çok memnunum canım o olmasa napardım bilmiyorum hatta onu vücuduma monte ettirmeyi bile düşünüyorum bazen balkonda mutfakta hep yanımda belime asıyorum eşim eskiden kadınlar iş yaparken bebeklerini sırtlarına bağlardı dua et teknoloji ilerledi telsizi asıyorsun sırtına diye dalga geçiyor valla iyi yapmışsın almakla güle güle kullan

6. 1 Eylül 2008
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben philipsin kullanoyom çok iyi ve gıcırtıda yok sen istetmişin pahalı imiş normallerinden demmekki daha iyi:)

8. 1 Eylül 2008
  9. EU3

EU3 Guest

kızlar hepinize teşekkürler bilgilendirmeleriniz için.
    inciboncuk; canım benı cok rahatlattın aynı markanın ıyı odugunu soyluyorsun.tekrar teşekkürler.
    ben aldığım bebek urunlerınn zıyan oldugunu dusunmuyorum kızım bır gun bıle guvenle yararlanacaksa ve buna ımkanım varsa ıcım rahat.ayrıca bellı olmaz belkı bır kardesı olur ılerıde oda faydalanır değilmi ama yerimseniben

10. 2 Eylül 2008
  11. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı şehirde olsak sana kullanman için benimkini ödünç verebilirdim ben 1 ay hariç hemen hemen hiç kullanmadım gerçi bizim ev apartman katı olduğundan gerek kalmadı sesini vs duyuyorum uzun süre odadan ayrılacaksam evde kullandığım bir arabası var ona koyup yanımda gezdiriyorum

12. 2 Eylül 2008
  13. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu kadar pahalı bişi almaya gerek yok ben 75 ytl ye beko babytime bebefon aldım,çok memnunum

14. 2 Eylül 2008
  15. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kraft ın kullanıyorum doğduğundan beri
    50liraya almıştım
    çok da memnunum
    hatta telsiz sayesinde artık odasında yatıyor kuzum
    imkanı olan herkese tavsiye ederim...

16. 2 Eylül 2008
  17. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben kameralı aldım gittigidiyordan. çok memnunum. hem sesini duyoyorum hemde görüyorum. mutfakta, salonda hatta banyoda bi,le fişine takıp rahat ediyorum valla. öbür türlü gerçekten çok zor oluyodu. 169 ytl ye aldım bu arada.

18. 3 Eylül 2008
  19. hakemsen

hakemsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın arkadaşlar;

ben bebek telsizi kullandım ancak cok ıhtıyac karsıladıgını duunmuyorum cunku sessı gercekten ıyı ıletmıyor ses gıdıp gelıyor anlamıyorsunuz yıne sız ısınızı bırakırp yanına gıdıp kontrol edıyorusunuz ona 200 lu ucret vermenın luzumsuz oldunu dusunuyorum suan.....

sevgiler
    Nurcan

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.