bebek ve tatil

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve brcsrkn tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_confused: arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım
    oğlum 2 mayısta 6. ayını bitirecek ve bizde mayıs ortalarında tatile gitmeyi düşünüyoruyz
    ama şu kafama takılıyor uzun yol kocaelinden bodrum nerden bakasnız özel araçla 8 saat gerçi biz her istediğimiz yerde durarak gideceğiz ama kararsızım ya hastalanırsa ya yolda giderken terlerse diye iki aile gidecğiz onlarında 2yaşında kızı var bilmiorum sizce gideyimmi hasta ederim diye korkuyorum ama bi yandan da gitmeyi çok istiyorum dr una sorucam götürelimmi diye annem istersen bırak bende bakarım diyor ama ben 1 hafta oğlumdan nasıl ayrı kalırım bilmem aklım kalır oğluşumda bişey anlamam tatilden ne olur fikir verin :çok üzgünüm: bilmiyorumkismile

2. 30 Nisan 2010
  3. cingene00

cingene00 31 ağustos... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bebeğin huysuz değilse gidebilirsin canım.. ek gıdaya başladıysan belki ondan sorun yaşayabilirsin ama yinede bebeğini en iyi sen tanırsın..

4. 30 Nisan 2010
  5. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla biz de 15 mayısta bebegimizle bodruma gidiyoruz tatile.hem de kızım o zaman tam 2 aylık olacak inşallah.hiç bişi olmaz.hiç korkmuyorum bile.

6. 30 Nisan 2010
  7. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım okadar huysuz değil aslında gezmek hoşuna gidiyor ek gıdaya başladık ama apart kalacağımız yer yani oda da mutfakta var bebeğime bende hazırlayabilitrim

8. 30 Nisan 2010
  9. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    biz arabamızla gidicez oyüzden korkuyorum cam açsak üşütürüz klimöa çarpar diye korkuyorum uçaklamı gideceksiniz

10. 1 Mayıs 2010
  11. d.dilek

d.dilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haziran basi gidicez bizde bebegim ozaman 3,5 aylik olucak bende ayni seyleri dusunuyorum nasil olucak bilmem ama tatilde dahada yorulacagim kesin

12. 1 Mayıs 2010
  13. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uçakla gidicez evet haklısın araba düşündürür insanı.biz yazın da arabamızla çıkıcaz.bebek üşümekten degil terlemekten hasta olurmuş.değiştirirsin üstünü uyurken terlerse filan.endişe etme,endişelendikçe başına geliyo insanın.
    nette çok araştırdım,en güzel tatil bebek küçükken yaılandır diyolar.emeklemeye başlayınca durmuyo,ek gıda hazırlamak zor oluyomuş.en iyisi süt ve mama içerken gitmek diyolar.

14. 2 Mayıs 2010
  15. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yok ben gitmeye karar verdim napalım her istediğimiz yerde dururuz ozaman bizim keyfimize göre değil oğlumun keyfine göre gideriz

16. 2 Mayıs 2010
  17. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    brcsrkn,bence kimseye bırakma beişini al,bir güzel tatil yap.23 nisan tatilinde 2 günlüğüne anneme bıraktım 16 aylık kızımı,döndüğümde bambaşka biri olmuştu,huy değiştirmişti.kime alıştıysa o bakmaya devam etmeli sonrasında uğraşması daha da zor oluyor.Yaz tatiline beraber gidicez ailecek,belki tatilde zorlanırım ama en azından döndüğümde rahat ederim...

18. 2 Mayıs 2010
  19. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    dandini28 bende oğlumla gitmeyi düşünüyorum baya baya zaten bırakırsam aklım kalır tatilden o şekilde bişey anlamam dinlene dinlene gidicez artık