bebek yağı ve bebeklerimiz

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ayse38 tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ayse38
  1. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar dün,yolu yakında tamamlayacak m.emirim için bebek yağı aldım ama kullanmakta tereddüt ediyorum bebek yağının bebekler için önemi hakkında bi bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim:KK46::KK46::KK46:

2. 19 Temmuz 2008
  3. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebek yağı bebeğinin vücudunun kuru kalmaması için gerekli çünkü bebekler hızla büyüyor.Ayrıca yağı sürerken masaj yapman gerekiyor ki bebeğinin kan dolaşımı hızlansın..
    önemli olan adi markalar kullanmaman.Ben sebamedi öneririm çevremdeki tüm dr.lar bebeklerine sebamedi kullanıyor.

4. 19 Temmuz 2008
  5. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım saol paylaşımın için,bende dalin almıştım oda sebamed kadar iyidir umarım

6. 19 Temmuz 2008
  7. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    canım ben her banyodan sonra bebişime masaj yaparak bebe yağı sürerim. hem cildi nemleniyor hemde masaj etkisiyle güzel bir uyku çekiyor. paylaştığımız en mutlu dakikalardan biride bu heryerine dokunarak sevmeme bayılıyor kerata. bundan önce dalin kullandım ve koca şişe bitti. şidi jhonson bebe denedim. buda çok güzel teni yumuşacık. bebişinle sana mutluluklar.a.s.

8. 19 Ekim 2009
  9. telaxsxlxix

telaxsxlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende chicco nunkini 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum çok hoş bir kokusu varrr öneririrm

10. 29 Ekim 2009
  11. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    jhonson baby aldım herşeyini her banyo sonrası yağlamam rağmen ayak bilekleri filan çatlak çtlaktı
    doktorumuza söyledim her banyo sonrası yağlıyorum dedim yine böyle günde 2 kere yağla dedi kim hülya hanım pişik kremi yerine zeytin yağı kullanmamı söylemişti yani bebe yağında bi mahsur görmedi kendisi

12. 29 Ekim 2009
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben sebamed aldım.ilk bir kaç ay özellikle sebamed kullanmalı.

14. 31 Ekim 2009
  15. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    dalını tavsıye etmıyorum ya sebamed chicco nivea almanı tavsiye ederim ben nivea aldım bakalım alerji falan olmazsa sebamed alıcam hemen

16. 3 Kasım 2009
  17. arzueryildiz

arzueryildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Özellikle banyo sonrası rahat uyuması için bebek yağını kesinlikle ihmal etmemeni tavsiye ederim. Uygulayacağın masaj bebişin vücudunun iyi bir şekilde rahatlamasına ve gevşemesine yardımcı olucaktır.Aynı zamandada yağın içeriğindeki özler bebeğin cildini beslicektir. Ben oğluma Avalonun banyo sonrası rahatlatıcı masaj yağını kullanıyorum. Yağın içersinde soya fasulyesinden elde edilen glisin soya yağı cildi nemlendirirken diğer bir içeriği olan badem yağı cildinin yumuşamasını sağlıyor.En son içeriği ise bitkilerden elde edilen E vitamini oğluşumun kan dolaşımını hızlandırıyor ve rahatlamasını sağlıyor. ıçeriğinde hiçbir zararlı kimyasal madde ve katkı maddesi yok. Ben çok memnunum size de tavsiye ederim..a.s.

18. 3 Kasım 2009
  19. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İlk doğduğu zamanlar doktoru, banyo yaptırmadığınız zamanlar
    bebek yağıyla güzelce yağlayın demişti. Biz hep Sebamed kullanmıştık. Sonra Chiccoya
    geçtik. Artık vücuduna sürmüyorum banyo suyuna 1-2 damla katıyorum.