bebek yatağı için....

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve flamingo2754 tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : flamingo2754
  1. flamingo2754

flamingo2754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar
    farkları var mı bilmıyorum ama uzayan-genişleyen tarzda mı beşik alalım, oyun parkı dedikleri cinsten mı
    yoksa ikisi de aynı mı
    hiç bu konuda fikrim yok
    yardımcı olur musunuz

2. 10 Temmuz 2010
  3. ebrar03

ebrar03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    aslında herkesin ihtiyacına göre değişiyo ben park yatak aldım 2-3 yaşına kadar kullansın sonra da oda yaparım die düşünüyorum. hem park yatağı katlayığ kaldırabiliyosun fazla yer kaplamıyo kardeşi gelene kadar saklarım o da kullanır. aslında tamamen senin tercihine kalmış ikisi de kullanışlı ama uzayan yatakların eni fazla olmuyo onu da en fazla 3 yaşına kadar falan kullanırsın sonra uzatsan bile dar gelebilir.

4. 15 Temmuz 2010
  5. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde park yatak aldık çok geniş bişey bebek rahatlıkla dönebilir içinde dört yaşına kadarda uyuyabilir tabi uyursa kurulumu falanda çok basit ama çok geniş olduğundan kağılardan geçmedi yatacağı yerde kurmak gerekiyo

6. 15 Temmuz 2010
  7. ipekseco

ipekseco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bizde park yatak aldık. Kenarları kumaş olduğundan çocuk hareketlendiği zaman çarpıp bir yerini acıtır derdin olmaz. Ayrıca taşıması kolay, seyahate çıkarken yanına alabilirsin. Tavsiyem geniş olanlarından almandır.