bebek yeleği

Konusu 'Bebek Örgüleri' forumundadır ve busanise tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : busanise
  1. busanise

busanise siparişle örgü örüyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu benim arkadaşa ördüğüm bebek yeleği nasıl olmuş hanımlar[​IMG]2081531zc3.jpg[/IMG][​IMG]

2. 12 Aralık 2008
  3. busanise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  4. 12 Aralık 2008
  5. busanise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  6. 13 Aralık 2008
  7. busanise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım yaptım ama tarif edersem anlarmısın bilmiyorum daha doğrusu tam tarif edebilrsem ben anlatıyım eğerki takılırsan sorarsın beş sıra lastik yerine ter örgü ördüm daha sonra 7 sıra lastik ördüğüm renle devam ettim bundan sonra beyazı bağlayıp 4 ilmek ters örüp iki ilmeği bir aldım burası önemli daha sonra şişimi 7 sıra düz ördüğüm yer vardıya onun alt tarfına batırıp beyaz ipi alarak ilmek artırdım ilmegi uzatıyorsun buraya takılırsan ayrıntılı anlatırım ilmeği artıp bir tanede turuncu ilmekten örmeden alıyorsun ve tekrar beyaz iple az önceki gibi turuncu sıran alt tarafından şişini batırıp ilmek artırıyorsun ve tekrar iki ilmeği bir alıpdört ilmek ters ördükten sonra tekrar iki ilmeği bir alıp aynı artırma işlemini yapacaksın ve turuncu ipten yine örmeden bir ilmek alacaksın bu sıra böyle gidecek arka tarafta hepsini örceksin ama sadece örmeden aldığın turuncu ilmekleri örmeyeceksin bir kaç sıra düz ördükten sonra turuncu ilmekler örülecek bu beyazın sıra sayısıda 7 olacak.daha sonra tekrar turuncu ipe geçip bir sıra ters örüp 7 sıra düz öreceksin ve tekrar beyaza geçtiğinde bir ilmek ör ve ikisini bir al böyle başla çiçekler hep aynı sıraya denk gelmesin diye bir seferinde 4 ilmek örüp ikisin bir alıyorsun diğerinde bir ilmek örüp ikisini bir alıyorsun ve artırma yapıyorsun kolay gelsin canım çok basitte anlatmayla biraz zorlaelaelaelaelae:KK46::KK46:

8. 15 Aralık 2008
  9. busanise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buda akşam bitirdiğim patiğim [​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  10. 16 Aralık 2008
  11. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ellerine saglık cok güzel olmuş ama cok karışık olmuş dedigin gibi e iyiysi örgüden iyi anlayan komşuma sorayım belki odaha iyi anlar

12. 18 Aralık 2008
  13. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar busanise bu yelek ve patiği benim kızıma örmüş o kadar duygulandım ki canım benim yetenekli bi bayan olduğu kadar kocaman bi kalbi olan arkadaşım o benim Rabbim her daim yanında olsun ne desem bilmiyorum cidden çok duygulandım yüzünü görmediğiniz yan yana gelmediğiniz aranızda kilometrelerce mesafe olan bi insanın sizin bebeğinizi düşünerek emek harcaması ne hoş bi duygu Rabbim herkese böyle arkadaşlar nasip etsin

14. 6 Nisan 2010
  15. sifaa

sifaa Mucize Prenseslerim Pro Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    203
    çok güzelmişşşşş,ellerinize sağlık

16. 13 Mayıs 2013
  17. de_niz