Bebek Yüzlü Güzel İngiliz-Gemma Arterton

Konusu 'Fotograflarla Eski Anılar Yeni Düşler' forumundadır ve donut tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

    27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  1. donut

    donut Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Mart 2010
    Mesajlar:
    5.728
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Date of Birth
    12 January 1986, Gravesend, Kent, England, UK
    Birth Name
    Gemma Christina Arterton
    Height
    5' 7" (1.70 m)


    [​IMG]




    [​IMG]
     
  2. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  3. donut

    donut Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Mart 2010
    Mesajlar:
    5.728
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  4. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  5. okypete

    okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    28 Mart 2008
    Mesajlar:
    86.970
    Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    çok tatlııı.
    şirine bu kız. çilliçilli.
    çok değişik bir havası var. beğendim gerçekten.
     
  6. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  7. donut

    donut Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Mart 2010
    Mesajlar:
    5.728
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  8. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  9. donut

    donut Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Mart 2010
    Mesajlar:
    5.728
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Kucuk Gemma

    [​IMG]
     
  10. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  11. donut

    donut Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Mart 2010
    Mesajlar:
    5.728
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  12. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  13. VivaLaJuicy

    VivaLaJuicy :) Üye

    Katılım:
    20 Şubat 2010
    Mesajlar:
    32.346
    Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Ben de bayıldımmm çookk şekerr.. Değişik bir tarzı var.:asigim:
     
  14. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  15. VivaLaJuicy

    VivaLaJuicy :) Üye

    Katılım:
    20 Şubat 2010
    Mesajlar:
    32.346
    Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Ben de eklemek istiyorum bir tane.
    [​IMG]
     
  16. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  17. VivaLaJuicy

    VivaLaJuicy :) Üye

    Katılım:
    20 Şubat 2010
    Mesajlar:
    32.346
    Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
  18. 27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : donut
  19. VivaLaJuicy

    VivaLaJuicy :) Üye

    Katılım:
    20 Şubat 2010
    Mesajlar:
    32.346
    Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    [​IMG]

    Dişler kötüü..:umursamaz:
    [​IMG]