bebekle alış veriş

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve m.joYy tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : m.joYy
  1. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebegım 2 aylık oldu ama sürekli emmek ve uyumak istıyor.bu yuzden eve hapis oldum..çok bunldım..sizler cıkıyormusunuz?ne zaman rahat edrım..alış verıse dahı cıkamıom.tasımakta cok zor ...sling aldım takamıom hıc kullanmadım daha..beceremıom..fıkır almak istedım tesekkurler hepinizeea.s.

2. 10 Eylül 2009
  3. olymposss

olymposss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim 4.aya girdi ama hala hapisim az önce de bu yüzden sinirlerim bozuldu ve ağladım

4. 10 Eylül 2009
  5. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    offfff bnde aynıyımm..4 aya az kaldı dıodum yıkıldım valla..napıcaz bılmıom..ev bguo benı artıkk:gitme:

6. 10 Eylül 2009
  7. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ya kıyamam size kızlar ya ben bebek arabasıyla fln çıkıodum ya 20 günlüktü alışveriş merkezinde fln geziodum eşim akşamları götürüodu arabayla alışveriş merkezlerinde bebek odası var hem emzirin hem altını değiştirin o zaten arabada uyuyo yani problem çıkmıo valla ben rahat geziodum yada eviniz merkezi bi yerdeyse yine koyun bebek arabasına ben göğüs pompası almıştım sağın sütünüzü biberona çıkın gezin acıktığında oturun bi cafeye dayayın biberonu doysun bir yada iki saat bu şekilde gezebilirsinis ama altını kirlettimi mutlaka eve dönün çnkü pişebilir ama kaka yaptımı diğeri mühim değil evdede en fazla iki saat durabilio sonuçta dimi valla hiiiç kapatmayın kendinizi çıkın çıkın gezin ben hep gezdim ohh iyide yaptım hihihihihi :sm_cool:

8. 10 Eylül 2009
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.032
    Ödül Puanları:
    463
    Benim oğlum 1 aylık, sadece 1 saatlik çıkabiliyorum. ya emzirip uyuytup ya da süt çekip eve bırakıp. aşırı bunaldım eğer o 1 saatlik çıkmalarım olmasa kafayı yerim. zaten bu trafikte o 1 saati markette değerlendirebiliyorum. sanırım birkaç ay daha böyle olacak.

10. 10 Eylül 2009
  11. m.joYy

m.joYy &#1084;&#945;S&#945;L &#1090;&#945;dı&#951;d&#945; Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    iyide demircik arabada durmuo:sinifsinif:gecen markete gittik yıktı ortalığı koşarak eve geldık valla..uyumuyo bıde arabada illa memede yada sallıcan..bu pazar cıkcam artık valla dayanamıom ..

12. 10 Eylül 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kanguru al canım ben okadar küçükken kanguruyla çıkıyordum
    1-2 saat idare ediyordu bizi yürüyüşe yada alışverişe iyi oluyor
    zaten kokunu aldığı için ağlamıyorda uyuyordu sürekli

14. 10 Eylül 2009
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    yani kaç aylık olursa olsun pek farketmiyo her anlamda bebekle dışarı çıkmak zorluk
    benim sütüm 4. aydan itibaren kesildi şimdi dışarı çıkarken bir sürü şeyle çıkmak zorunda kalıyorum
    termosa su koy mama al biberon al karnı acıkır kıyıda köşede mama yapmaya çalış sıcak olur soğutmaya çalış bi yandan mızırdanır emzirmek inan daha kolay çok zorlanırsan gir bi kafeye ört emzir

16. 11 Eylül 2009
  17. m.joYy

m.joYy &#1084;&#945;S&#945;L &#1090;&#945;dı&#951;d&#945; Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla kanguru zararlı dıe slıng aldım..ana kucagı gıbı avrupada cok satıyomuş..ama ben beceremedım..yatmıo içinde..şu dsarda emzrme olayına bı alışsam..sagdan soldan hep acılıo memem ya ne yapçamı sapıtıom..iice stres oluyommm:gitme:B]

18. 11 Eylül 2009
  19. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım benimde kızım 4 aylık olmak üzere ama hala nereye gitsem burnumdan geliyor
    hiçbiyere gtmek istemiyorum dışarda çok huysuzlanıyor
    ama eve kapanmakta çare değil daha çok snirlerin bozulur
    ben 1 buçuk aylıkken falan bebek odası olan alışveriş merkezlerine gidiyordum
    daha sonra zaten kızım anne sütünün yanında mama almaya başladı mecburen
    gaz saatlerinde çıkmazsak sıkıntı biraz daha azalıyor tabi
    eğer yakınında annen falan varsa sütünü sağıp hiç değilse 1 2 saat bırakabilirsin bebeiğini
    hiç değilse stres atarsın bebeğinle daha enerjili ilgilenebilirsin