bebekle tatil

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xsxxuxko tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

21 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xsxxuxko
  1. xsxxuxko

xsxxuxko Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Temmuz ayında kızım 6 aylık olacak tatile çıkmak istiyoruz ama bebekle nasıl olur acaba diye de düşünüyoruz zorlanırmıyız ki?Bu konuda tecrübeleri olanlar ne dersiniz sizce 6 aylık bir bebişle tatile çıkılabilir mi ya da nasıl bir yerde kalırsak daha iyi olur fikirlerinizi bekliyorum kızlara.s.

2. 21 Nisan 2008
  3. cemredeniz

cemredeniz OĞULLARIMLA DOGDUM BEN♥●• Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    ablamlar 8 aylıkken yegenım cıkmıslardı cok zor oldugunu soyler hep ...
    bende hazıranda dogum yapıcam bende gıtmek ıstıyorum tatıleee acep gıdebılırmıyım agustos sonu gıbı fln 2 aylık olucak o zaman .. umıtsızım gercı bu konuda ben :KK43:

4. 21 Nisan 2008
  5. cemredeniz

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    bu arada şöyle bişey yapılabılır bnm kayınvalıdem yada annem gelıcek yanımızda eger gıdersek

sende boyle bır ımkanın varsa yanında bırını goturebılırsın

6. 21 Nisan 2008
  7. SeVoS

SeVoS annesinin Tosbasıııı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende mayıs annesiyim ve ağustos eylül gibi tatil yapsammı diye aklımdan geçiyor.. eşim kesinlikle istemiyor küçücük çocukla olmaz diyor ama ben denize girmeden yapamam kiiii hem zaten stres dolu günler geçirdik geçiriyoruz geçireceğiz yani iyi gelir... kararsız kaldım valla

8. 21 Nisan 2008
  9. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben hamiş de diilim anne de
    ama benim annem ben doğduğumdan beri beni tatile götürür yanında
    sadece bir kaç noktaya dikkat edin
    zaten 11 le 16.00 arası sizler için de sakıncalı
    o saatlerde cıkmayın dısarı
    bebeğe de cooook yüksek koruma faktörlü krem sürün
    bol bol su içirin şapka koruyu kıyafetler ve şemsiyeyi ihmal etmeyin
    eğer huysuzluk bebek bakımı gibi şeyleri dert ediyorsanız bebek onu evde de yapar
    sadece mekan değişik olacak :)
    nacizane fikrim haddim olmayarak

10. 21 Nisan 2008
  11. Paspal

Paspal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hamişim son haftadayım ve bende tatile gitme konusun da hep tereddüt içindeydim taa ki geçen haftaya kadar tatile gitmeyi de çok istiyorum....eşimin arkadaşları ile geen hafta sabahı kahvaltıya gittik arkadaşın 2 yaşında bir kızı var ayyy allahım yok böyle çocuk süperdi ya anne baba kendi havasın da çocuk o kadar rahat ki kendi halinde yedi içti hiç sıkıntı vermedi ailesi öyle alıştırmış dedim tatile nasıl gitcezzz ay dedi çocuk var diye neden herşeyden ödün vericen sadece mekan değişik böyle düşün karı koca ve çocuk 2 aylıkken gidiyorlar tatile ve ne tatil 15 gün önce uçakla izmir çeşme ordan antalya ordan adana ve geri dönüş ist nasıl anlatıyorlar sonra çocuğu gösterip işte bak yaşıyor ne hastalandı ne de bişey süper geçti diyor 40 ı çıkmış gitmişler bebeği emzirdim altını değiştirdim yanımda arabasında yattı sadece çok sıcak saatlerde dikkatli oldum diyor kadın ve hiçbişey olmadı çok abartıyorlar diyor adam mimar kadın doktor ....gerisi size kalmış bende gidicem...üstelik peşime de annemi yada kaynanamı takmama gerek yok...görümcem de 5 aylık çocukla gitmişti

12. 21 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

şükocum düşünsene kızın buyuyecek ve daha fazla bişeyleir anlayacak bencede sakın ödün verme olur mu valla benim kız dogsun ben bile si çıkınca gitcem :roflol: :roflol: allah nasip kısmet ederse biraz rahat olmak lazım bence bu konuda paspal a katılıyorum paspal son haftamdayım demişsin sen haziran da dogrumayacak mısın canım ya?

14. 22 Nisan 2008
  15. cemredeniz

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    iyi hoş soyluyorsunda gece eşınle dışarı çıkmayı duşunmuyorsun heralde.. yada çıktıgında bebegınıde yanında bar a fln goturmeyı planlıyorsun sırnaşık şey
    ben kayınvalıdemı 2. bi anne olarak gordugum ıcın cok kafadengı oldugu ıcın ıstıyorum yanımda. tabı herkesınkı bır olmayabılır a.s daha rahat etmek ıcın ve onunda yararlanabılmesı adına ısterdım yanımda olmasını bebegıme bakmasını

16. 22 Nisan 2008
  17. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tatile gitmeyi bende çok istiyorum ama benimde kafam karısıyo bı kere esımle bırlıkte denıze yada havuza gıremıycem bı onun bı benım gırmemız lazım kı cocugun yanında bırı kalması ıcın ama cemöre denzın soledıgını esımde soledı bana ya senin annen yada benim annem gelsinb biz denize girerken çocukla ilgilernirler diye bakalım kısmet inşallah çıkabiliriz

18. 11 Mart 2009
  19. papatya37

papatya37 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba..benim oğlum da mayıs sonu gibi 5 aylık olacak..eşim tatil planları yapıyo ama ben çok tereddütlüyüm..sadece karı koca gittiğimizde bile eviimizin rahatını ararken 5 aylık bir bebekle oralarda çok perişan olur muyuz acaba..ya da bebeği rahat ettirmekle uğraşıcam diye tatilden bişey anlar mıyız acaba..tecrübeli annelerin yorumlarını dinlemeyi çok isterim gerçekten de..