bebekle tatil

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve frezyalar tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : frezyalar
  1. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    7 aylık bebeğimle tatile çıkıcaz.daha önce bebeğiyle tatile çıkan deneyimli anneler.nelerle karşılaştınız,zor oldumu sonuçta düzenleri biraz da olsa bozulcak :KK43: tatilde en çok işinize yaran eşyalar neydi?fisfisfis

2. 26 Haziran 2010
  3. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim bebe 5 aylik, simdiye kadar bebem 2 aylikken türkiyeye gittim o zaman yusuf anne sütü emiyordu ama megerse benim sütüm yetmiyormus o yüzden orda cok cok cok aglaldi hepimiz seyehatten kaynaklandigini zannettik. sonra yusuf, 4 aylikken tekrar türkiyeye gittimama o zaman mamaya baslamistim o yüzden tatilimiz cok rahat gecti. sonra viyanadan isvicreye tasindik mama verdigim icin hic aglamadi.

4. 26 Haziran 2010
  5. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eger gidecegin yere ucakla gideceksen yaninda esin ya da birileri de olsun eger bebegin yatarak uyumaya alismissa illa ki uzanmak istiyor, sonra emziriyorsan mamaya gecmek zorunda kalabilirsin, ama eger mama veriyorsan hic sikinti olmuyor

6. 27 Haziran 2010
  7. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben şuan emziriyorum.o yüzden biraz zor olucak bakalım artık.sağlıkları yerinde olsunda yeter.teşekkürler