bebekle uçak yolculuğu...

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Saruboceq tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Haftaya pazartesi 1.5 saatlik şehir dışı yolculuğumuzu kızımla uçarak yapıcaz.3 ayının dolmasına 1 hafta kala.
    Bebekle ilk kez uçuyorum.İnternette bir kaç bilgi okudum ama yaşayan annelerden de tavsiye almak istiyorum.
    Tyh yi aradım önerilerini almak için;bebekler için puset verdiklerini söylediler.Nasıl bir şeyki o?
    Bende anakucağını yanıma alıp kızımı ona oturtup kemerini bağlamayı düşünüyordum..CADIARZU

2. 4 Mayıs 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kimse yapmadı mı anneler ya?

4. 4 Mayıs 2009
  5. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım 1 yaş altı çocuklarda anakucağına oturtmuyolar diye biliyorum ben anneye ek bi kemer veriyolar ona bağlıyosun ben kızım 50 günlükken antalyadan istanbula gittim 15 gün sonra da geri döndüm bide 5 aylıkken tekrar antalyadan istanbula geldim çok sıkıntılı geçmedi kalkarken biraz ağladı bide inerken okadar emzirebilirsen senin için rahat olur veya emzik kullanıyosa onuda verenilirsin 5 aylıkkende ilgisi çekecek bişeyler verdim eline oyle oyanaya oynaya gelsi tabi basınçtan dolayı bi rahatsızlık oluyo ama kısa bi süre sonra geçiyo sevgilerimle iyi uçuşlar hihoyyyt

6. 4 Mayıs 2009
  7. thymus20

thymus20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende haziranda gidcem 1 saat 40 dakka uçakla memelekte bende merak ediyorum arkadşım nasıl olcak

8. 4 Mayıs 2009
  9. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bu sene 9 ayda gidicem turkiyeye,kizim o zaman 8 aylik olucak insallah.ama bu puset ne ki acaba ben de ilk kez duydum ay bizimki bir de 3 saat suruyor.bebekle nasil olacaksa artik...

10. 4 Mayıs 2009
  11. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    biz de yazın marasa gidecez ankara aktarmalı.inşallah kolay olur.emmiyor da...

12. 4 Mayıs 2009
  13. emosum

emosum yaşamak direnmektir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende haftaya pazartesi ucakla malatyata gidiyorum nasıl olucak benimde hiç bir bilgim yok ama cevereden duyduklaerım anneye ayrıca bir kemer takılıyormus bebek için
    benimde kızım 9 aylık
    inş..rahat gideriz acıkcası bende korkuyorum

14. 5 Mayıs 2009
  15. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Kizlar 1.5-3 saat birseymi, bizde eylulde tr ye gelcez ve 2 kere ucaga bincez, toplam 13 saat yolculuk olacak.. Bassinet li koltuk ayirttim. Yani puset veriyorlarmis, bebegin uyumasi icin..

16. 5 Mayıs 2009
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hostesim.. hiçbir sorun olmuyo merak etmeyin saddece hosteslerden bebek kemeri isteyin..kendi kemeriniz baglamadan once verilen bebek kemerini baglayın sonra kendi kemerinizi..ama inişte ve kalkışta muhakkat baglayın...hatta tavsyem trüblans olursa diye yolculuk boyunca çıkarmayın derim..

18. 5 Mayıs 2009
  19. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    tam benlık bı soru kendımı kabın görevlısı gıbı hıssetmeye baslamıştım çok sık bındıgım ıçın oglum bbekken bındım sorun yasamadım bebek kemerı ve yastık verıyorlar şimdi 1.5 yasında yanım boşsa oraya oturuyor ama gecen yolculugumuz kötu gectı kucagımdan ınmedı hıöç ayrıca gece yolculugu olursa kolıdorda at gıbı koşturup duruyor oturtamıyoruz kesınlıkle.hıç bışı olmaz anlamaz bebışlerınız ıyı yolculuklar