Bebekler hasta olmasın :(

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve WaterLilly tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kızım hasta oldu nasıl üzgünüm anlatamam. Şehir dışına gitmiştik, misafir olduğumuz ailenin bebeği çok kötü hastaydı benim kızım da gayet keyifliydi biraz da nazar oldu galiba. Zaten öyle çok iştahlı değildi ama -aa ne kadar iştahlı yiyor, aa sizin bebeğin hiç ağlaması duyulmuyor, sizin bebişin herşeyi düzenli bizim hiç öyle olmadı, sizin ki hiç hasta olmadı mı, hiç huysuzluk yapmıyor dediler. bir döndük ama ne döndük. Kızımın bütün huyları değiişti, iştahı gitti, kuysuzluklar başladı, uykuları bozuldu. Diştendir , seyehatten yorulmuştur dedik pek önemsemedik. Ama 10 gün oldu geçmedi dooktora gittik birşeyi yok dedi önce benim ısrarımla idrar tahlili yaptılar idrarda lökosit çıktı. Antibiyotik başladı. Halbuki gözüm gibi bakıyorum hiç hasta olmamıştı yavrum. Nasıl olduysa kız bebek tabi kakası bulaşınca enfeksiyon riski oluyor. Ateşi çıktı dün gece çok kötü geçti. Bir de burnu tıkandı. Üstelik şurupları içmek istemiyor, hiçbir şey yemiyor sadece emiyor. Hep kucakta gezmek istiyor. İnşallah çabuk iyileşir. Alllahım bebişler hasta olmasın lütfen :çok üzgünüm:

2. 8 Mayıs 2009
  3. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm aynı durumu benim kızımda yaşıyor.nasıl morelimbozuk anlatamam sana.2 gündür hastanelerdeyiz.sürekli kusuyo.hiç bişi yemiyo.sadece beni emiyo.ateşi var.öksürüğü var.çok huzursuz kızım.ağlamasına dayanamıyorum.içim sızlıyor.idrar yolu iltihabı çıktı.diş etleride iice kabardı.diş çıkarıcak sanırım.allahım bebeklerimiz hasta olmasın.kızım ii olsun.onun acıları ağrıları bana geçsin yalvarırım.kızım eski neşesine kavuşsun:KK43::KK43::-)

4. 8 Mayıs 2009
  5. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin kıyamam ben ona aman nazar değmesin yavrularımıza ya bol bol okuyalım allah kem gözlerden saklasın tüm bebişleri

6. 8 Mayıs 2009
  7. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ah benim minik kızııım :çok üzgünüm: bugunde aklımdaydınız ay dönümümz ya sizi andım hep kafamda :asigim: lökosit için ne dedi?bizdede cıktı ankaradayken.4 olması gereken sonuc 100 cıkmıs.cok yuksek dedi.antibiyotik basladı ama bizim zillide içmedi.haftaya kontrolumuz var.bakalım kac cıkıcak :çok üzgünüm: sizin kontrol bi daha ne zaman?minik prensesime nazar değğdi sanırım oku üfle bi cocuu :çok üzgünüm: bene burdan okuyim.allahım gördüğümüz görmediğimiz butun kötülüklerden korusun :Saruboceq:

8. 8 Mayıs 2009
  9. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    311
    Ödül Puanları:
    163
    canımm çok geçmiş olsun bencede nazara gelmş çocuk inşallah iyileşir biran çnce iştahıda açılır merak etme

10. 8 Mayıs 2009
  11. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun presseslere üfff bu nazardan ne yapacağız bilmiyorum ben çocukla dışarıya çıkmaya korkar oldum mesela bugün parke bakmaya bi dükkana gittik dükkan sahibi bizim oğlanı bi seviyor çocuğu kıskandım valla biblo gibi bu nasıl çocuk falan filan sonrada geceleri çocuk hiç durmuyo bana eziyet ediyor

12. 8 Mayıs 2009
  13. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    gecmıs olsun..umarım kısa zamanda sağlıgına kavusur..

14. 8 Mayıs 2009
  15. ozkerem

ozkerem Kerem'in Annesi Özlem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun waterlilly....insan biyere gittiğine bin pişman oluo böyle oluncasenağlama
    inş eski düzeninize kavuşursunuz biran önce:Saruboceq:

16. 9 Mayıs 2009
  17. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım ya...
    Allah şifalar versin inşallah en kısa zamanda ..
    bebeğini kabalık ortamlara götürdüğün zaman Felak,Nas,ve Ayet-el Kürsi oku canım..

18. 9 Mayıs 2009
  19. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun..benim oğluşta geçenlerde ateşlendi ama gribe dönmedi.şimdi ben çok kötü hastayım ve oğluşa geçmemesi için dua ediyorumCADIARZU

Allah tüm melekleri korusun:Saruboceq: