bebekler için kaz tüyü yastık yorgan

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve nadideiris tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nadideiris
  1. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben deneyip kullanmadım ama kaz tüyü yastık ve yorganlarn çok sağlıklı olduğunu söylüyorlar mesela ,çok yumuşakmış,nemi emiyor ve terletmiyormuş,makinada yıkanıp kurutma makinasında kurutulabiliyormuş,yorganın dışındaki bez %100 pamukluymuş,antialerjik ve hijyenikmiş gibi özellikleri varmış.Ben bu yorgan tipini eklemek istedim eğer çocuklarınıza yorgan ve yastık alacak olursanız ve belki en sağlıklısı budur diğerlerine bakarken buna da bir bakarsınız bilginiz olsun diye ekledim arkadaşlar.

2. 7 Nisan 2009
  3. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol arkadaşım bilgi verdiğin için. fiyatları ne kadardır ki bunların

4. 7 Nisan 2009
  5. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet tavsiye ederim özellikle yastığını kullanıyorum.hiç terleme olmadı oğluşumda.ama diğer yastıklar hep terletmişti.acıkcası cok memmun kaldımmm

6. 7 Nisan 2009
  7. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben www.hepsiburada.com a baktım fiyatlar diğer yerlere göre uygun ama yine de siz başka yerlere de bakın mesela tek kişilik kaz tüyü yorgan özdilek marka 132 ,çift kişilik kaz tüyü yorgan da 121 gibi ama daha pahalı olanları da var belki daha ucuzu da vardır. biraz önce baktım sırf pamuktan yorganlarda varmış onlara da bakın isterseniz mesela çift kişilik %100 pamuk yorgan 90 falan

Son düzenleme: 7 Nisan 2009
  8. 7 Nisan 2009
  9. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yastığını kullanıyorum henüz yorganını üzerine örtmedim sepetinin altına serdim üzerinde yatıyo:) ama çok memnunum

10. 11 Nisan 2009
  11. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kaz tüyününde neresinden yapıldığı gibi bir detayı var eğer bebek için derseniz genelde gıdıktan yapılmış olması öneriyorlar bizde aldık izmirde özdilekten yastık 3o ytl yorgan 120 ytl deydi
    almak isteyenlere tavsiye ederim bende

12. 12 Mayıs 2009
  13. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar, ben de tesadüfen bir magazaya (ykm) gitmiştim kadınlar gününde. özel indirim varmış bazı ürünlerde, faydalanmak istedim ve hiç olmazsa bebege yarasın dedim. sadece 1 tane vardı bebek yorganı kaz tüyü. hiç fikrim olmadan satıcının çok iyi ve fiyatı çok uygun demesi üzerine aldım. fiyatına inanamazsınız: 30 ytl. yastıgı 7 ytl.ye aldım :)) sonradan farkettim çok uygun oldugunu ve iyi ki almışım. araştırıp da alın, bu fiyata bulunması imkansız ama kim bilir...

14. 19 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar, söylediğiniz fiyatlar kaz tüyü için çok düşük. gıdık tüyü oranı çok az olmalı.Sırt tüyü oranı da çok olunca haşır haşır ses çıkarıyormuş.
    Benim çift kişilik yorganım 1000 küsur liraydı.
    Yastıklarında yüzde 10 sırt tüyü varmış. Yastıklarından memnun kalmamıştım bu yüzden.
    Bir de nadir de olsa gıdık tüyleri yorgandan çıkabiliyor.Oysa özel bir kumaşla kaplı ve nevresim de var ama yine de çıkabiliyorlar. O kadar minikler ki çıkan tüyler bebeğin solumasından korkarım.

16. 12 Aralık 2010
  17. hapsuruk

hapsuruk KizimKocamKendim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende aldim
    penelope marka
    platin modeli
    %90gidik %10 sirt
    ama sirt tuylerini kesinlikle hissedemezsiniz
    zaten %100 gidik olmaz
    platin modelinde ozel bi kumas kullanilmis
    tuyler disari cikmiyor bu yuzden
    en onemlisi yikayinca sorun yok
    ama kesinlikle guneste kurutulmamali
    koku ve leke yapiyor gunes gorurse

18. 2 Şubat 2011
  19. havva66

havva66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam
    Bir arkadaşım Çinden gelirken bu ipek dolgulu yorgandan getitrmişti ve çok memnun kalmıştı..Şimdi bizde almak istiyoruz..Türkiyede Laila markasıyla bir firma çıkarmış ..oradan almak istiyoruz