bebekler için nasıl oyuncaklar aldınız

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ozlemyb tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ozlemyb
  1. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bebekler için dokunmak cok onemlıymıs ve dokundugunda da sesler cıkaran uyaran oyuncaklar tavsıye ettı doktorumuz
    sızler ozellıkle aldıgınız hangı oyuncagın bebegınız ıcın faydalı oldugunu gordunuz

2. 18 Nisan 2009
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ben ikinci ayında etrafı keşmetmeye başladığında aldım ilk oyuncağını o da ficher-price nin renkli halkalı çıngırağıydı çok sevdi onunla öğrendi uzanmayı tutmayı ,baktım seviyor başka bir modelini daha aldım sonra ,dokunmayı ve değişik şeylere ilgisi olduğunu farkettiğim zamanda peluş oyuncaklar aldım renkli ,şimdi onlara sarılıyor ,dönüyor onlarla birlikte konuşuyor ,birçok emsali bebekten daha önce tutmayı ,yakalamayı öğrendi,sesleri keşfetti ,bence sende çıngırak tarzı bişey ile başlayabilirsin,benim kız aştı şimdi olayı battaniye, pijama ,ayak ,ıslak mendil ambalajı ,emzik askısı ,pet şişe :))) ne bulursa oynuyo ..

4. 19 Nisan 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebişkom 1 ay 25 gunluk. geçen hafta aldık ilk oyuncaklarını bi tane renkli çıngıraklı kelebek ve bir tane renkli çıngıraklı peluş soytarı. ben onları tutuyorum oğlumun karşısına konuşturuyorum, uzaklaçtırıp yaklaştırıyoum bayılıyo oğlum gülüyo sesler çıkarıyo. hatta kelebeğine isim de koydu oğlum. ismi ahu :)