bebeklerde dogum lekesi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar dogdugundan beri kizimiz sol goz kapaginin uzerinde bir leke var kirpik dibinden basliyor kasinin altina kadar birde cok az burun kanadinin yaninda kirmizi deseniz degil hafif pembe ama bakinca belli bu gececek birsey mi buyudukce kaybolur mu dikkatli bakinca sanki minik kan damarlari var derinin altinda sizce neden kaynaklaniyor bilginiz var mi?:uhm:

2. 2 Ağustos 2008
  3. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim oğlumunda azıcık alnında bide göz kapağında tarif ettiğin gibi lekeler var, annem dediki aynısı hemde aynı yerde seninde vardı doğduğunda ama şimdi hiç bir şey yok benim yüzümde, yan, büyük ihtimalle geçer, dert etme bence hem o bile yakışıyo sanki

4. 2 Ağustos 2008
  5. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili nnuray bende ogluma dogum yaptigim vakit kulaginin arkasinda kocaman bordo renginde tam kara dut boyunda ve gorunumunde bir leke vardi hemde[kabarcikli] sandimki dogum lekesi ama yine
    cocuk doktoruna goturdum daha o zaman 1 aylik kadardi bakti ve hic tasalanma kendilginden gececek dedi ve aynen oyle kendiliginden 1 sene icinde o kocaman leke kayboldu sende hic tasalanma bak goreceksin kendiliginden kaybolacak:CüvCüv:

6. 3 Ağustos 2008
  7. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim kuzenimde doğduğunda gözkapağının üzerinde pembe lekeler vardı.şimdi 1yaşında hiç bi iz kalmadı.

8. 3 Ağustos 2008
  9. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    benim oğlumunda gözkapağının üzerinde war kırmızı bir leke çok büyük deil ama geçermiş sonradan genelde her bebekte olurmuş o leke...

10. 3 Ağustos 2008
  11. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dedikleriniz her yerde benim kızımında vardı doğduğunda çok belliydi göz kapağı burnunun ucunda ve alnının ortasındA şimdi yok oluyo yavaş yavaş elimdeki bebek kitabındada bundan bahsetmişler bazı lekeler göz ve burun 1 seneye kadar anca diğer kızarıklar ise bir süre sonra net rakam söylerdim ama aklımda kalan galiba böyleydi merak etmeyin geçiyorrrr

12. 3 Ağustos 2008
  13. ecrenin_annesi

ecrenin_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımında elinde ben gibi ama değil acaba geçermi yoksa büyürmü kızlar çok siyah değil çokda açık değil cim parmağının üstünde bide yüzüğü diyolar:)geçermi acaba acılır belki:KK43:

14. 4 Ağustos 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynı yerlerde benım oglumunda var bızım bırde ıkı kasının arasında var.doktorumuz bunun dogum anında oldugunu bebek buyudukce kaybolup yok olacagını soyledı.yanı zamanla gececek merak etme.agladıgı zaman dahada kızarıyor degılmı bızde oyle oluyor