bebeklerde gaz problemine ilişkin faydalı bir site..

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve avebru tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : avebru
  1. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
  2. 10 Haziran 2008
  3. Naze

Naze Guest

Teşekkürler ebrucum....Ben bugün masajı yaptım prensesime, ne kadar farkette bilemezsiniz halen mışıl mışıl uyuyor....bundan sonrada sık sık yapmayı düşünüyorum...

4. 11 Haziran 2008
  5. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ebrucuğum sağol bayağı yararlı şeyler var galiba hepsine bakamdım. bilmiyorum bahsettiğiniz masaj nasılda hemen diyip çıkıcam. ben oğluşun gaz çıkartmasına yardımcı oluyorum bacaklarını karnına doğru bastırıyorum dizleri karnına deyicek şekilde. devamlı yapıyorum her yaptığımdada gazını çıkartıyor çok rahatlıyor kakasınıda yapıyor varsa. çok işime yarıyor çok şükür gazı yüzünde n huzursuzluğu yok yardımcı olduğum için. sabah akşam zinko bitkisel ilacımızıda kullanınıyorum dr rezene çayı verdi kullanmaya başlıcam. gaz problemi başladıktan sonra gidermek daha zormuş önlemini şindiden alıyoruz bizde. gaz var ama çıkartıyoruz çok şükür biz meme için ağlıyoruz sadece

6. 11 Haziran 2008
  7. sekertas

sekertas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar bahsettiğiniz masajı bulamadım. o da bu sitede mi????

8. 20 Haziran 2008
  9. ringo

ringo Guest

Arkadaşlar merhaba.
    Benim 1 ay 4 günlük bir kızım var. Bizim çok gaz sorunumuz var. Hem meme hem de mama veriyorum. Bahsettiğiniz masaj nasıl yapılıyor? Bir de rezene veya ıhlamur iyi gelir mi?
    Teşekkürler.:1rolleyes:

10. 29 Haziran 2008
  11. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    bu güneş masajı mı nedir nerde yaaaaaaaaaaaaaa bulamıyom ben nerde söyleniyo öyle güneş ay falan anlamadım acil yardım edin de ızdırabı bitsin yavrumun