Bebeklerde sinir

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve jade_06 tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : jade_06
  1. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızım bişy istediğinde sruatını o kadar çirkin yapıp bi tuhaf mızıldanıyo sizin bebişlerded varmı yada bu sinirmi

2. 6 Mayıs 2010
  3. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    devrik bi cümle olmus ama :) kızla anca derdimi anlatabiliyrum

4. 6 Mayıs 2010
  5. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla biz cok sinirliyiz özellikle de kumanda ve tlf elimde görünce yırtıyor bi tarafını almak için vermeyince cıldırıyor..hadi verdik diyelim tekrar elinden alıncaa ooooooooo abartmıyorum verene kadar basbas bagırıyor..verince de mırılmırıl mırıldanıyor...bazn de ben otourdugu yerden almıyorum diye arkamdan cırlıyor bagıra bagıra..ama bizimkinde ki genetik..kime cektiyse:KK43:(((((

6. 6 Mayıs 2010
  7. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Benim oğlumda mamasını yedirdikten sonra ağzını silerken sinirden çıldırıyor :) tek sinirlendiği an o zaman oluyor. onun haricinde maşallah çok uslu bir bebek. birşey istediğini anladığımda hayır annecim o alınmaz diyorum hemen dikkatini başka yöne çeker ısrar etmez illa ver diye ağlamaz. kendi kendine oynar,kucaktan nefret eder . işi gücü yerde debelenmek :)

8. 6 Mayıs 2010
  9. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yh maasallah annesi aman nazar değmesin kuzuna...benimki şimdiden istediğini yaptırmaya calısıyor yaaa napacaz böle bilmiyorum...istediği olmayınca delleniyor ellerini yukarı kaldırıp kendini sıkıyor ağlamıyor resmen bağırıyor :eek:lmaz:

o halini cekip koyacam buraya :sinifsinif:

10. 6 Mayıs 2010
  11. candyelif

candyelif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla benim kzımında çok sinirli sinirlendiğinde yumruğunu sıkıp hava kaldırıyor aynı andada kendini titretiyor aaaaa a diyede bağırıyor

12. 6 Mayıs 2010
  13. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benimki sanırım babasına çekmiş. eşim çok sakindir. bana çekseydi yanmıştım :) benim yapım sinirlidir.
    Bende bazen diyorum benim oğlan niye yaramaz değil diye :kedi: İşte yaramaz olsa bir dert uslu olsa bir dert. Biz annelere birşey yaranmaz alsanaalsanasmile

14. 6 Mayıs 2010
  15. zellda

zellda ben ona resmen asigim!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canim , ben de birtek biz saniyordum acaba refleksmi sinirmi anlamiyorum,yumruklarini sikip ihhhhh dyor.

16. 6 Mayıs 2010
  17. yediveren35

yediveren35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    benimkide çok sinirli.özellikle elindeki birşeyi almak istersen kıyamet kopuyor.ayrıca aşırı kucakcı.devamlı dolaşmak istiyor.

18. 7 Mayıs 2010
  19. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sinirli bi bebek Bora da . Kendini çok sıkıyor doğduğunda gazdan sıkardı şimdi kızsın bişeye alma kucağına yada mamasını geç ver sıkıyo kendini o suratı kıpkırmızı oluyo sonra ağlıyo. Eğer uykulu veya çok çok acıkınca mama verirsem her verdiğim kaşıkan sonra sıkıyo ıhhh aa diye bağıyo diğer kaşık ağzına gelene kadar :). Aslında bu sinir beni rahatsız ediyor daha bu kadarlıkken böyle mahvetiyo kendini sıka sıka alnının ortası kıpkırmızı oluyo