Bebeklerde uyku

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve TuzluCekirdek tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : TuzluCekirdek
  1. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ii gecelerr hemen konuya giriyim oğlum kucağımdA. bebeğim 2vaylık ve gece 4 den önce uyumuyo artık aptal oldum gündüz uyuduğunda evin işni yapıyorum gece uyuduğundada anca ben uyuyorum ne zaman düzeene girecek kızlar uykuları nolur bişey söyleyin. bu arada konuyu bebek hastalıkları bölümünede açtım ama kimse yazmadı:KK43:

2. 28 Mart 2009
  3. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bu konuda bilgim yok ama bebişini benim yerime öp.Yerim ben onuuuu Şeniz

4. 28 Mart 2009
  5. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    öptüm cnm ilgine tşk ederim

6. 28 Mart 2009
  7. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm benim yaaa... Allah yardımcın olsun benim oğlumda öyleydi 3 yaşına kadar uykusu düzene girmedi

8. 28 Mart 2009
  9. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hiç mi uyumuyor canım?Eğer emziriyorsan ve memede az tutuyorsan doymuyor olabilir:1shok:.Çünkü çok zorlanıyorlar emmekte.Bir de gece gündüz farkını daha bilmiyorlar ki.Bir tavsiye geceleri mutlaka hafif bi gece lambası yak,sonra gece konuşma onunla,sevme onu sadece sessizce emzir.Sevme derken kucaklama demek istemedim,sesli sevme,agu gugu diye yani.:roflol:..Gündüz daha şen şakrak davran,şimdiden gece gündüzü ayırması için bunları yaparsan dördüncü ay gibi düzene girer uykuları.Benim kızım sekiz aylık,dört aydan beri gece kalkmadan uyuyor.Dört aylıkken gece 11de uyuyordu,şimdi dokuz dedin mi yatakta.Kesintisiz,emmeden sabah altı veya yediye kadar uyuyor.
    Hiç üzülme,ben de iki aylıkken kızım zombi gibi dolaşıyordum,düzene girecek ama sen daha erken düzene girmesi için gece gündüz farkını mutlaka öğretmelisin canım.Belki de biliyor ve uyguluyorsundur.Ben bi de gece yatmadan hep kıyafetini değiştirip pijamalarını giydirdim ki gece olduğunu zamanla anlasın,uyku vaktinin geldiğini zamanla öğrensin diyea.s.Daha aklıma geldikçe yazarım,papatya çayı da işe yarıyor,sen de iç bebeğine de içir.Ama şekersiz normal sallama çayla yap çok bekletme,kendin daha koyu içebilirsin,hastane çıkışı dr.um tavsiye etmişti.Öperim seni de bebişini de.Sabır canım,iki ay sonra öyle kolaylaşacak ki işi,hatta altı yedi aydan sonra kendi kendilerine oyalanmaya başlayınca tadından yenmiyorlar:sm_cool:.Tatlı uykular hayatımmm.

10. 28 Mart 2009
  11. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

canımm mama takviyeside yapıyorum sadece anne sütü değil.geceleri balkonun lambasını yakıyorum loş oluyor ama fazla odam olmadığı için yatağı bizim yanımızzda birde eşim çalıştığı için o önceden giriyor yatağa bende oğlumun uyumasını bekliyorum:KK43: papatya çayını biberonla veriyoruz dimi kaç cc vereceğiz.

12. 28 Mart 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah kolaylik versin canim ya...zor bir dönemdesiniz simdi...:teselli:

Daha cok kücük annesi...düzene girmesi sürer kanimca..:nazar:

Acaba gündüzlerimi cok uyutuyorsun?? Öglen cok fazla yatiyorsa gece uyumaz tabiki.
    Cok fazla uyutmamaya calis...:nazar:

Az daha sabret canim benim...kolaylasacak insallah...

14. 28 Mart 2009
  15. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim öncelikle allah analı babalı büyütsün inşallah benim bebeğimde yeni doğduğunda hiç uyanmadan hep uyurdu şükür uyku problemi hiç yaşamadım halada öyle altı kuru karnı toksa maşallah büyük adam gibi sabaha kadar benle uyur acıkırsa uyanır gözü kapalı yer uyur birde yiğenim vardı oda hiç uyumazdı neler yaptık nafile yapı meselesimi acaba sen yinede bir düzene sokmaya çalış gece uyansa bile altını değiştirme ışıkları falan yakma uykusunun acalacağı şeylerden kaçın dilerim en kısa zamanda düzene girer canım ayrıca benim yerime bir kez kokla o maymunu yerim onu ben..

16. 28 Mart 2009
  17. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    gülsümcüm cnm gündüzleri uyutmamaya çalışıyorum ama korkuyorum bu sefer akşam 7 gibi yatarsa diye çünkü bendede bazen takat kalmıyor ve ilgilenemiyorum. offffff yarın 2. ayı dolu dolu dolduruyoruz bakalım neler bekliyo beni 3. ayda

18. 28 Mart 2009
  19. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cemrecim cnm sen nasılsınn.. büyüttün sen biz daha yeni başlıyoruz:KK70: senin için birazdan koklayacağım turaç cemi.. öpp