Bebeklerde Vajinada Yapışıklık

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve eda1982 tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eda1982
  1. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bilmiyorum böyle bir konu açıldımı yada sizin böyle bir olaydan haberiniz varmı?bugün kızımı aylık kontrolune götürdük çok şükür herşeyi yolunda.doktor vajinasınada baktı bebeklerde vajinada yapışıklık olabiliyormuş buda 6.aydan sonra ortaya çıkıyormuş.çok şaşırdım ilk kez duydum böyle bişey.ara sıra haftada 1kez elinle hafifçe açtır dedi.siz böyle bişey duydunuzmu?:uhm:

2. 6 Şubat 2009
  3. LELAL

LELAL fınfık kurdum büyüyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım benim arkadaşımın kızında var böyle bir durum henüz 2 yaşında o da.. belirli periyodlarda kontrole gidip açtırıyorlar vajinayı bir süre sonra tamamen ameliyat olacak. vajinadaki yapışıklık idrar yollarında enfeksiyona da yol açıyor ..

4. 6 Şubat 2009
  5. eda1982

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ay gerçektenmi canım ya demek okadar büyük bir sorun bu.tamam artık ben kafayı takar dururum.inşallah bizim bebişlerimizde böyle bişey olmaz.

6. 6 Şubat 2009
  7. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bir kız annesi olarak bende tecrübemi yazmak isterim bebeğinin altını temizlerken aşırı silersen bu durum başına gelebilir benim ve görümcemin kızında oldu çok sildiğimiz için o bölgenin derisi tahriş oldu ve doğal olarak tahrişli bölge sen farketmeden kaynıyor diğer tarafla incecik zar gibi birşeydi ben görümcem dediğinde kızmıştım oynanmaz çocuğun orası burası diye ama dr.a gidince sordum kadın şöyle iki baş parmağı ile hafif çıtlattı ve o zar gibi şey açıldı çok fazla silme dedi bana öyle önemli bir sorun değil di yani olmazsa zaten kremle açılıyormuş ama biz çok erken farketmiştik lelal arkadaşımız dediği durum belki farklı bir durumdur bilemiyorum bizim başımızdan geçen bu

8. 7 Şubat 2009
  9. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ara sıra erkeklerin pipisiyle oynamak gerekiyomuş, pipisinin ucu yapışıp idrarını yapamıyomuş, kızlarda da vajina yapışması oluo ha, deemekki kızların da vajinasıyla oynamak lazım :uhm:

10. 7 Şubat 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    kiz kardesimde oldu yakinda 19 yasina basicak ayni islemi dokdoru annemede demisdi ama yinede tam bir acilma olmamisdi ve belli bi yasda ameliyat önermisdi annem yaptirmadi bundan dolayida ilk evlilik gecesinde normal bir bayandan daha fazla aci cekermis (kiyamam ya:çok üzgünüm:)
    umarim senin kizinin hic bir sorunu kalmaz canim gecmis olsuna.s.:nazar:

12. 7 Şubat 2009
  13. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    İlk defa duydum kızıma baktım ama hiç bişi de anlamadım.birde ben şey duymuştum bebekken vajinasıyla oynarsan erken yaşta masturbasyonu öğreniyorlarmış diye...onun için ben hiç oynamıyordum..şimdi ne yapmalı oynamalımı,,,oynamamalımı ???

14. 7 Şubat 2009
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    ben silerken açık olduğunu farkediyorum.bende açık ya içine kaka gidecek diye korkuyorum silerken.kızlar enfeksiyona çok açık ya :KK43:

16. 7 Şubat 2009
  17. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bu konuyu merak ediodum,geçen gün arkadaşım söyledi.yeğeninde olmuş 2 yaşında açmışlar,dikkat et dedi çok şaşırdım .ben temizlemeye çalışıorum kukusunu beyaz beyaz çünkü bi de dudaklarını elimle açıorum ama bi yandan da korkuorum:KK43:(

18. 7 Şubat 2009
  19. eda1982

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım silerken falan çok dikkatli olmalıyız daha çok taze oldugu için yapışma olasılıgıda artıyor ben arasıra vücüt yagı sürecegim kutusuna.böyle bir olasılıgı azaltır belki, gözüm korktu valla.