bebeklere aldıklarınızdan hangisine pişman oldunuz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kibela24 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kibela24
  1. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bebişlere aldıklarınızdan hangısıne pişman oldunuz..

ben bakım setınından pışman oldum cunku pudrası vardı hıc kullanmadım..
    bazı yazlık kıyafetlerı hıc gıyemedı..cok aldığıma kızdım kendıme
    ya sızler

2. 7 Ekim 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızıma mınık patıkler almıstım bazısını 1 kere bazısını hıc gıydıremedım kucuk geldı cunku yazlık elbıseler almıstım onlarda aynı sekılde kucak cocugu oldugu ıcın elbıse kullanıslı olmuyor sureklı toplanıyor keske almasaydım dedım cok kere bırde fısher prıce akvaryum salıcak almıstık hevesle ama kızım durmuyor ıcınde sureklı aglıyor alıssın dıye cok ugrastık ama olmadı sımdıde buyudu ozellıkle ona cok pısmanım

4. 7 Ekim 2008
  5. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende bakım seti aldığıma çok pişman oldum pudrayı bizde kullanmadık çanta hediyesi var diye aldık ama çantayıda kullanmadık şimdide eşyaları sığmıyo

6. 7 Ekim 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Chicco nun tekmele oyna oyuncağını almıştım pahalı bir oyncaktı ama hiç oynamadı,yine değişik oyuncaklar almıştım hiç ilgilenmiyor iki adet süt pompası almıştım biri elektirikli diğeri manuel hiç gerek kalmadı kullanmaya bir kaç sefer dışında,park yatak almıştım bir ay kullandık,giyim çok almıştım bir çoğu hiç kullanılmadan doğru paketlenip ihtiyacı olan tanıdıklarıma verdim.Doğmadan önce beş çift ayakkabı almıştım onların hiç birini giydirmedim yazın sıcakta gereksizdi şimdide büyüdü doktor yürüteç kullanabilirsin dedi aldık kaldıki şimdiki yürüteçler çok konforlu onuda kullanmıyor benimde bindirmeye içim sinmiyor öylece duruyor köşede.oyuncak falan şimdilik almıyorum ama kıyafet konusunda kendimi tutamıyorum hala alıyorum birde hiç sevmediğim bir huyum bu konuda marka takıntım var.Fakat tabiki kendime özeleştiri veriyorum çocuk benden bir şey istemiyorki ben açgözlülük yapıyorum oysa yaptığım bir sürü gereksiz harcamayla belki bir çocuk okutabilirim bütün çocuklar bizim değilmi zaten iyiki açmısın bu konuyu yeniden gözden geçirmemi sağladın bu arada ben kendime tek bir şey almadım ne giyiyorsam annem yada eşim aldı

8. 7 Ekim 2008
  9. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    33 günlüğüz şu ana kadar gereksiz aldığımı düşündüğüm bir şey olmadı belkide daha çok yeniyiz ondan olabilir ama burun aspiratörünün işe yaramadığını anladım....

10. 7 Ekim 2008
  11. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya bende ogluma bır suru yazlık aldım gıyemedı...

12. 7 Ekim 2008
  13. capriss

capriss Guest

bebeğime gereksiz çorap dahi almamışım düşündümde belkide ikinci çocuğum olduğu için biraz tecrubeliyim doğumda gelen kıyafetler hediyeleri daha yeni yeni giymeye başladık o yüzden fazla kıyafette almıyorum

14. 7 Ekim 2008
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    puset puset puset...
    hem arabamız olmadığı için hemde ağırlığın dan taşıması zor olduğu için pişmanım..hiç kullanmadık etiketleri bile halen üstünde...

16. 7 Ekim 2008
  17. hayal81

hayal81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bebek arabasi aldigima pisman oldum.evimiz sekizinci katta asansor calismiyor maalesef. araba da cok agir. belki ikincisinde kullaniriz....

18. 7 Ekim 2008
  19. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende ablamların deneyımınden faydalandım dıyebılırım.bana cok gereklı seylerın dısında bısey aldırmadılar aldıgım her kıyafetı kullandım.oyuncak zaten yenı yenı alıyorum.bır tek oncelerı keske almasaymısım dedıgım slepper var.ılk aylarında hıc kullanamadık ama sımdı mutfakta mama sandalıyesı olarak kullanıyorum (boyle bır ozellıgı var)sımdı ısıme yaramaya basladı.bırde tek kullanamadıgım oda urunun kendısınden dolayı.chıcconun manuel sut pompası.sadece bıberonunu kullanabıldım cunku dogru duzgun pompalamıyordu.sımdıde ınternette bır oyun halısı gordum onu almak ıstıyorum pahalıda bır sey kac gundur dusunuyorum acaba kullanırmı oglum dıye.alıp kenara kaldırmak ıstemıyorum.parasına yazık