bebeklere doğum sonrası ne ne aldınız

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve TuzluCekirdek tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : TuzluCekirdek
  1. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bayanlarrr; ben bişi öğrenmek istiyorum bebeğinize neler aldınız daha doğrusu bişiler aldınızmı? ben 21 haftalık hamişim bi kaç parça bişileri var ama biberon vs aldınızmı ve ne almamız gerekiyor bunları yazarmısınız? yardımcı olursanız sevinirim

2. 5 Ekim 2008
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    şimdi alışverişten geldim markette mufak için birşeyler alırken bebedorun standlarından gördüm çok şeker bi dişlik vardı rengi kırmızı dayanamdım aldımsırnaşık şey ben bebek alışverişine bu ay başladım ve büyüklerinden başladım park yatağını taşıma koltuğunu battaniyesini havlusunu ve hastane çıkışını aldım birkaç tanede çıtçıtlı body aldm yani en son aılnıcakları ben şimdi aldım kaydirigubbakcemile3 çalışırken alıyım diyorum son aya bırakmak istemedim çünki izne ayrılınca zor olucak hem doğum içinde para gerekiyor onun için ben her ay birşeyler alıcam artık kısmetse

4. 5 Ekim 2008
  5. BeyazBulut

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kıyafet konusunda fazla birşey almak istemiyorum hem çabuk büyüyorlar hemde hediye getiren çok oluyor ben en gerekli ihtiyaçları alıcam mesela uyku seti ,çantası, birkaç tulum, küveti kendim içinde pijama takımı gecelik terlik filan gereksiz şeyler almayı düşünmüyorum zaten annem de birkaç birşey almış ve yapmış

6. 5 Ekim 2008
  7. kraker kız

kraker kız Guest

çoğu şeylerini aldım ama en çok çıtçıtlı badilerden aldım zaten tulum vs hediye geliyor o yüzden pek almadım tulum çeşitlerinden battaniye hastane çıkışı uyku seti nevresim takımı kremleri şampuanlar ıslak mendiller 5.6 paket bez aldık bide bebek arabadı almıştım geçen hafta iade ettim onu onun yerine uyku seti ve battaniyeler aldım

8. 5 Ekim 2008
  9. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy ben diyordumki erken diye amaa sizleri görünce epey geç kalmışım dedim içimden

10. 5 Ekim 2008
  11. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok heycanlıyım haftaya alışverişe çıkıcaz her gördüğümde dayanamayıp bi çekmece doldurdum zaten badi tulum falan. Eşim gittiğimizde A dan Z ye her şeyini alırız dedi ama hiçç sanmıyorum ben daha çook gider gelirim çarşılara, çok tatlı telaşlar bunlara yaaa

12. 5 Ekim 2008
  13. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    salı günü ayrıntılıdan sağsalim çıkalım bebişimizle hemen gidip bornoz alıcam kuzuma cinsiyetine göre

14. 5 Ekim 2008
  15. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar birde biberon tercihiniz nedir cam mı yoksa plastiklermi? cam daha sağlıklı diye düşünüyorum ama bilginiz varsa yazarsanız sevinirim

16. 5 Ekim 2008
  17. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bide gaz yapmayan eğik biberonlar var ya neler neler varmış şaşıyorum, alışverişe

çıkınca çıldırıcam galiba:)))))))))

18. 6 Ekim 2008
  19. BeyazBulut

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben cam düşünüyorum ama büyüyünce kullanamaz gibi geliyor çünki cam ağır olur hem kırılma riskide var onun için şimdilik cam küçük bi biberon alıcam kendi başına kullanmaya başlayınca kulplu plikarbonat biberonlar var dün onlarada baktım gerçekten çok heyecanlı :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.