bebeklere kışlık kaban aldınız mı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yrgn tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yrgn
  1. yrgn

yrgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malum kış geliyor bebeklerinize kaban aldınızmı. astronot denilen kabanlardan almayı düşünüyorum. kullanan varmı. alabileceğim önerdiğiniz model var mı.bebeğim 3 aylık. ne kadar büyük almalıyım. seneyede giymesi mümkün değil galiba.

2. 13 Ekim 2008
  3. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben kanz dan astronot aldımmm
    65ytl ye
    pembiş pembiş
    resmini çeker eklerim eve gidince...

4. 13 Ekim 2008
  5. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ben kızıma hamileyken geçen sene ceylandan sezon sonu 2 tane almıştım şimdiden giydiriyorum ama astronot değil normal kaban biri diğerine göre daha kalın kışın onu giydireceğim şimdilik diğeri yetiyor

6. 13 Ekim 2008
  7. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeni almayacağım birkaç tane kapşonlu mevsimlik montu var bir tanede kalın kadife montu var hepsi ablasından kaldı hergün dışarı çıkmayız gezmeden gezmeye zaten gideceğimiz yerlere arabayla gidiyoruz birde işe başladığımda bebişim evimizde bakılacak dışarı çıkarıp farklı biryere hergün götürmeyeceğim yani yenisini almaya gerek yok ...

8. 13 Ekim 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim kaban almış Dastiniden baktım resmini bulamadım ama çok beğendim sanki eski italyan filmlerinden çıkmış gibi bayramda bir arkadaşımda astronot mont hediye almış sanırım kışı çıkarmak için yeterli.

10. 14 Ekim 2008
  11. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bayramda pancodan kıslık mont aldım kızıma ama pısman oldum keske astronot alsaymısım kalın bırsey sureklı yukarıya toplanıyor rahat olmuyor sankı ıcınde kızım

12. 14 Ekim 2008
  13. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende normal mont alıcaktım ogluma annem aldırmadı astronottan al dedı hem sıcak tutar bacaklarını dedı baktım ama hala kararsızım bazı kısıler dıo cocuk robot gıbı oluyo ıcınde rahat degıl dıolar zaten kısın kalın gıyınecekler bıde onu gıyınce ne bılım bıde o kadar para verıceksın 4 5 aymı gıydıreceksın buyuk alsan olmaz kararsızım yanı zaten heryere arabayla gıdıoruz kullanan kımse yokmu anneler bıze fıkır verın

14. 14 Ekim 2008
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    her konuya peşinden geliyorum gibi oldu ama:) bence her yere araba ile gidiyorsan sanki gerek yok gibi geliyor zaten arabanın içi ısınacak ama tecrübeleri de almak lazım tabi..

16. 14 Ekim 2008
  17. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bize de yazın hediye astronot geldi inşallah olur bu kış kızıma. biz hergün bakıcıya gitmek için evden çıkıyoruz yan apt ama olsun. bizim durumumuzda olanlar astronot alsın mutlaka diğerleri çok toplanıyor çünkü, bir de altına ne giydirecez derdi olmasın

18. 14 Ekim 2008
  19. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Kanzdan yaz başında indirimlerden kutup mont ve alt aldım ama sanırım çok kullanışlı olmayacak keşke astronot alsaydım diye düşünüyorum