Bebeklere ne aldnz memnunsunuz & memnun deilsiniz?

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve Larosw tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Larosw
  1. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben mama sandalyesi almayı düşünüyorum hangisinden alacağım bilemiyorum
    kızım 4.5 aylık oldu hangi oyuncaklarla oynar ne tarz oyuncak alacağım yine bilemiyorum..

lütfen aldıklarınızı (tüm bebek gereçleri için) memnun kaldıklarınızı & kalmadıklarınızı burada paylaşırsak yardımcı bir konu olacağını düşünüyorum.. böylece anneler tecrübelere göre alış veriş yapar hihoyyyt

2. 11 Haziran 2009
  3. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben mama sandalyesi chicko poly modeli aldım şimdilik memnunum çağanda alıştı artık zaten sadece yemeklerini onda yiyordu artık mutfakta işim odluğundada ona koyucam bakalım durucakmı

4. 11 Haziran 2009
  5. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    chicco setden memnun degilim sampuan oglumun gözlerini fena yaktı ıslak mendil cok kokulu popomuzu mahvetti digerlerini de kullanmadım eeeeeeeen iyisi sebamed

6. 11 Haziran 2009
  7. birgxuxl38

birgxuxl38 biricigim benim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    elif topic cok iyi olmus bende cok merak ediyorum neler almamiz gerek yada arkadaslar neler önerir
    ben almanyada oldugum icin sizin aldiklarinizi burda biraz zorda olsa buluyorum
    ben bu zamana kadar

ben kizima fischer priceden salincak aldim cok güzel yukardan asgili ayarlanip kendiliginden sallanabiliyor üzerindede dönen hayvanciklar var kizim icinde cok eyleniyor pille calisiyor ama kocam saolsun onada care buldu akuye bagladi yoksa pil parasindan iflas ederdik:))
    ama tek bir kötü yönü var 9 kiloya kadar bir sürü para veriyorsun sadece en fazla 8 ay kullaniyor ama kizim icin deger :)

8. 11 Haziran 2009
  9. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben sebamedin ürünlerinden hiiç memnun kalmadım

birde tek taraflı bebek arabası aldığıma pişmanım çift taraflı almalıymışım

10. 11 Haziran 2009
  11. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    hmm 9 kg lik kapasitesi olması kötü işte yoksa bende chicco nun anakucağını alacaktım o sebepten bıraktım :)

bende yıkamak için file almıştım ama filesiz kesinlikle daha kolay yıkıyorum..
    park yataktan (kraft markalı) hiç memnun değilim sallarken yada çocuğu koyarken gacurt gucurt ses çıkarıyor kızımda hemen gözünü açıyor!

12. 11 Haziran 2009
  13. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben yine kraft markalı çift yönlü araba aldım memnunum fakat tek başıma çıkaramam çünki 12kg!
    ama yardımcı olan biri olursa çok memnunum bebeğimde bende çok rahat kullanıyoruz..
    evet arkadaşımında dediği gibi çift yönlü çok mantıklı rüzgara & güneşe göre ayarlıyabiliyorsun

14. 11 Haziran 2009
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de kizimin yatagina fischer price nin dönencesini aldim iki de bir bozuluyor kac kere degistirdik hala ayni pismanim aldigim icin.bi de iyi marka olucak guyaaa...

16. 11 Haziran 2009
  17. eFFeKaaN

eFFeKaaN gamzeli.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    güzel bi topic eminim çok kişiye yardımcı olacak
    ben suny baby nin çift yönlü arabasını aldım çok memnunum üstelik çok hafif..
    kraftın park yatağından bendede war bendekide gacır gucur ediyo maalesef..pişmanım..
    niveanın ürünlerini kullanıyorum ve hepsinden memnunum..
    oyuncak olarakta masal kitabını almanızı öneririm bebeklerin çok ilgisini çekiyor..

18. 12 Haziran 2009
  19. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar ben interntte gezerken buldum artik gerci cok gec ama belki yeni dogum
    yapacaklar gorur bunu. Sar beni diye bir kundak ve uyku tulumu var. Cok kullanisli bir
    seye benziyor onu almak isterdim

Gelelim aldiklarima
    Bebek arabasi ilk defa aldigim icin mama masasi olmadigini farketmedim. Benimki
    cift yonlu ama ben genelde b;r yonunu kullaniyorum ters gidince benim midem kalkar
    genelde Asli da rahatsiz olur diye duz kullaniyorum. Ve yanlarinda koruma yok onuda
    sonradan farkettimyani kafasi direkt o demire geliyor demirin etrafi incecik bir sungerle
    sarili. Bunlarin yaninda bir sorun cikmadi

Ana kucagi Onuda keske chicco alsaymisim. Benimkinde oyuncak falan yok
    ustelik nerdeyse ayni fiyata aldim

Oyun halisi Krraft in aldim memnunum ustelik ucuzda 30 tl. kizim direklerini tutup
    sallayor cok sirin oluyor.

Oyuncaklar Valla bir suru pelus cingirak oyuncak falan aldim. Bicir kuklalar dikkatini
    cekti biraz cingiraklarada arada goz atiyor ama oyle deli gibi sevdigi bir oyuncagi yok
    ilerki zamanlarda belki daha cok ilgilenir. haba nin ahsap oyuncagi var oda guzel

birde ben bundan sonra ahsap oyuncak almayi dusunuyorum biraz daha buyuyunce.
    Montesori diye bir kitap okudumda bakis acimi degistirdi onuda okumanizi tavsiye ederim
    Destan gibi yazdim yine yaw :kedi: :kedi: