bebeklerimin hareketkeri kesildi

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve zpoison tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zpoison
  1. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gny 29 haftalık ikiz bebeklerimi bekliyorum. normalde çok hareketli olan bebeklerim dün 1/2 kere hareket ettiler bu sabahta hala sesleri çıkmıyor hareketleri yok
    acaba böyle olan varmı aranızda bir sorun olurmu diye de korkuyorum
    dr umu arıcam ama biraz daha bekleyeyim diyorum akşama doğru eğer hareket etmezlerse
    ararım diyorum
    sizce ne yapmalıyım

2. 18 Eylül 2010
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Hareket ederler merak etme tatlı birşeyler ye ve uzun dinlenik vaziyetteyken bekle uyuyorlardır anne hareket halinde olduğunda uyuyorlar genelde sen yattığında uyanıyorlarlar

4. 18 Eylül 2010
  5. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım hemen telaşlanma..önce karnın açsa kahvaltı yap,arkasından da tatlı türü birşey ye..sonra sakin bir odaya geçip biraz bekle..emin ol hareket edeceklerdir..

6. 18 Eylül 2010
  7. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kahvaltı falan yaptım tatlıda yedim aslımnda ama uzanma şansım yok malesef işteyim çalışıyorum. ama dün akşam yattım uzandım gene hissetmedim bu akşamakadar beklicem artık bakalım inş. birşey yoktur.

8. 18 Eylül 2010
  9. sevtun2

sevtun2 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim öncelikle allah sag saglim gününde kucagına almayı nasip etsin ama eger oynamazsa kesin bir doktora git bekleme hiç bir zaman eger çok yorulduysanda oynamazlar eve gidince sekerli su yap iç yarım saat sol tarafına yat oynucaktır merak emme bendede olmuştu arkadaşım dedi oynadı keratan allahj yardımcın olsun eger oynamıyosa doktora gitmeyi unutma en fazal 20 an az 10 atışı duyman lazım kendi doktorumda oynamazsa gel sakın gelmemezlik yapma dedi ihmale geşmez yani seni korkutmuyum ama bne doktora konturole gittigimde bir hastası varmış oynamamaş gitmemiş bebegini kaybetti doktor ne olursa az oynasın kesin gel dedi bana allah yardımcın olsun canım kendini yorma sekerli su yap soluna yat ayaklarını karnına dogru çek 1 saat bekle oynucaktır yardım ettiysem ne mutlu bana

10. 18 Eylül 2010
  11. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim inş. bir sorun çıkmaz bakalım akşama kadar beklicem kötü de düşünmek istemiyorum olmadı dr arıcam

12. 18 Eylül 2010
  13. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canım doktorun kim?bence hemen doktorunu ara

14. 18 Eylül 2010
  15. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    funda saliğoğlu konak hastanesinde şimdi sanki yavaş yavaş başladılar hareketlenmeye iyice takip edicem bugün
    olmadı arıcam akşama kadar düzene girmezse hareketleri

16. 18 Eylül 2010
  17. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    ayyyy..sevindim hadi

18. 18 Eylül 2010
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu yaramazlar varya anne karnındayken bizimle oynamaya başlıyorlar. bende de olmuştu ne telaşlanmıştım. ben telaşladıkça hareket etmemişlerdi. inan 1 gün hareketlerini hissetmedim. nasıl dra gittim içim rahatladı başladılar kığır kığır oynamaya. onlar senin stresini hissediyor. rahatlmaya çalış bilgisayarında hafif rahatlatıcı müzikler varsa aç dinle aklını uzaklaştır. e kocamaannn bir çikolata ye. bak nasıl zıplayacaklar. yeme atlayan balıklar gibi olacaklar:))