bebeklerimin ikisinide kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve sevilay 15 tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sevilay 15
  1. sevilay 15

sevilay 15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben pko hastasıyım 6 yıllık evliyim tedaviyle ikiz bebeklerime gebe kaldım her şey çok iyi gidiyordu bebeklerimin ve benim sağlığım yerindeydi bebeklerimin biri kız diğeri erkekti mutluluktan uçuyordum fakat gebeliğimin 24üncü haftasında 12 aralık günü kanamam oldu hastaneye gittiğimde rahim ağzı 4 cm açılmıştı akşama doğru sezeryanla yavrularımı aldılar ve meleklerim sadece 3 saat direnebildi ve ikisinide kaybettim şimdi psikolojim çok bozuk bebeklerimin yokluğuna alışamıyorum bir türlü hergece rüyalarıma giriyorlar fakat sabah uyandığımda yüzlerini hatırlayamıyorum bu o kadar büyük bir acıki allah kimseye yaşatmasın şimdi ikinci bir gebelik olursa aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum aranızda benim durumumda olup ikinci gebeliğinde erken doğum riski yaşamayan varmı birde sezeryandan sonra erken gebe kalıp dikişlerde sorun yaşayan yada yaşamayan varmı (yardımcı olursanız sevinirim çok kötüyüm)

2. 5 Ocak 2009
  3. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cnm çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum.allah sana sabır versin.
    umarım rabbim birdaha yaşatmaz sana bu acıyı.canım dikişlerde sorun yaşaycağını sanmam.benim kuzenim 9 ay önce sezeryen yapmıştı.9 ay sonra tekrar hamile kaldı hiç sorun yaşamadı.

4. 5 Ocak 2009
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım cok üzüldüm
    rabbim sabırlar versin
    insallah en kısa zamanda bebeğine kavusursun

6. 5 Ocak 2009
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    :çok üzgünüm:Canım geçmiş olsun Allahım bol sabır versin sana ne diyeceğimi bilemiyorum inan
    gördüğün göreceğin bu son olsun işallah rabbim tez zamanda tekrar sevindirsin seni :Saruboceq:

8. 5 Ocak 2009
  9. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    allah bol sabrını versın tekrar dusunuyosan dıkıslerıne bısey olmaz allah ıstedıkten sonra eltım dogumdan hemen sonra tekrar hamıle kaldı cocukların arasında 10 ay var bıseyde olmamıs.....

10. 5 Ocak 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.327
    Ödül Puanları:
    163
    çok geçmiş olsun canım.bende 36haftalık doğum yaptım,ikizlerimi kaybettim.10ay oldu sezeryanla doğum yapalı.tekrar tedaviye başladım,doktorum bir problem olmayacağını söyleyerek tedaviye başlattı.

12. 5 Ocak 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    allah sabır dayanma gücü versin canım :a015:

14. 5 Ocak 2009
  15. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    :çok üzgünüm:Rabbim çok büyük sabırlar versin,dayanma gücü versin:çok üzgünüm:
    O küçük melekleriniz sizi görüyor lütfen daha fazla üzmeyin kendinizi
    En kısa zamanda sağ salim yeniden bebişlerinizi kucağnıza almanız dileklerimle:a015:

16. 5 Ocak 2009
  17. muhasebe_22

muhasebe_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim, çok üzüldüm durumuna bende dört defa düşük yaptım ama seninki başka bir acı allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin canım benim

18. 5 Ocak 2009
  19. salihas

salihas herşeyim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmiş olsun allah sabır versin.bende 22.haftada kaybettim kızımı 4 ay önce rahim ağzı yetmezliği teşhisi kondu.doktorun daha iyi bilir ama bir sor acaba senin sorununda aynı olabilirmi.ağrısız farketmeden acılmıştı benim rahim ağzı.allahım sabır versin.sabret allah hepimize kucağımıza sağlıkla alabileceğimiz bebekler nasip etsin.