bebeklerimiz en çok hangi oyuncaklarla oynuyor

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve yumy tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bebişlerin anneleri bebekleriniz ençok hangi oyuncakla oynuyor bu aralar en gözde oyuncağı hangisi ve tabiiki tavsiyelerinizi bekliyoruza.s.:nazar::1hug:

2. 4 Haziran 2009
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızım hiç oyuncaklarla ilgilenmiyor malesef neler aldıysam olmadı ilgisini çekemiyorum

4. 5 Haziran 2009
  5. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    benim oğlumda bi erkek çocuğu olarak arabalarla oynamasını çok seviyo 9.u ayından beri şuan 16 aya yakın...

6. 5 Haziran 2009
  7. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kız yürütecde çoook mutlu :eek: dişleri kaşındığı için ağzına sığabilecek herşeyi seviyo benim aşkımopuyorumnanaktan

8. 5 Haziran 2009
  9. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda oyuncaklarla ilgilensin artık bir şeylere dikkat ettiğini görmek istiyorum bende.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

10. 5 Haziran 2009
  11. Arzu:)

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yürütec yada hobbala denedin mi hiç..düzeltilmiş yaşı 5 aylığı geçtiyse bunları denesene tatlım..

12. 5 Haziran 2009
  13. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benım kızın düzeltilmiş yaşı 1,5 ay neyle oynar kızlar:) anca öyle bize bakınıyor yalanıp duruyor..eliyle yüzümü cırmalıyor kızdığında:) ben ne yapacam kızlar ne almam gerekiyor benım?

14. 5 Haziran 2009
  15. Arzu:)

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çıgırak al canım.. özellikle ana renklerde olanı..bebekler bu aylarda sadece ana renkleri görebiliyomuş..benimki kırmızı rengi çok seviyo..

16. 6 Haziran 2009
  17. dibircik

dibircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hoppalayı çocuk doktoru bi arkadaş tavsiye etmişti bacak kasları gelişiyormuş...bana sölediğinde geç kalmıştım kilo olarakda ay olarakda...şu ses çıkaran yumuşak oyuncakları seviyorlar beşiğe ve bebek arabasına takılanlar...ve bide bizim uyku oyuncağımız var yumuşak boş bir kılıf yada kukla diyim bana almanyadan gelmişti onu çok seviyor asla vazgeçmiyor uyurkende hep yanında tavsiye ederim.burda c&a da var...bizimki arabaların tekeriyle oynuyor onlar çeviriyor ve dönen ne varsa

18. 1 Aralık 2010
  19. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    oğlum düzeltilmiş olarak 2 ay 3 haftalık...
    uyku kuzumuz var yurt dışından ödül almış onsuz uyumuyor çeşitli sesleri var anne kalp atışları doğa sesleri gibi bu onu sakinleştiriyor kolik krizlerimizi önlüyor rahat uyku sağlıyor müziğin süresini ayarlayabiliyorsunuz müthiş bişiy o vazgeçilmezimiz...
    bunun dışında playskool uyku arkadaşım var yüzü ışıklı ve karnına bastırdığımızda müzik çalmaya başlıyor ilk arkadaşım olarak geçiyor.
    ve pusetine astığımız bir kaç tane sallanan oyuncak renkleri cıvıl cıvıl turuncu yeşil kırmızı sarı ağırlıklı dokunulduğunda ses çıkarıyor oğlum çok seviyor sürekli elleriyle vuruyor ve sesi duyduğunda gülücükler saçıyor :)
    ve beşiğimizde sallanan ayıcıklar var onları yumruklamayı seviyor uyandığındaki keyfiyle...
    tabii birde basit çıngırağımız var onu eline veriyorum aynanın karşısına geçiriyorum ilgiyle bakıyor elinden düşürmemeye çalışıyor.
    geliştirici oyuncaklar kullanılması taraftarıyım ben.
    doktorumuza danıştığımda hepsi çok iyi bu şekilde devam dedi.

Son düzenleme: 1 Aralık 2010