Bebeklerimizin 1 Günlük menülerini burdan paylaşalım

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve Sezen tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Mart 2010
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hadi anneler bebeklerimize neler yediriyoruz burdan paylaşalımm biz daha yeni başlıyoruz tam menüye geçmedik bugün ilkkez sebze çorbası ( emzesi ) yedik kabakve patates karışımlı ama pek beğenmedik yarın havuçta eklicez inşallah sever
    boshayallersmile

2. 1 Mart 2010
  3. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bız gece geÇ yattıĞımız ıÇın gÜne 12 gıbı kahvaltı ıle baŞlıoz dewam sÜtÜ mama pekmez peynır ve bıskÜvı
    yaklaŞık 2 saat sonra meyve pÜresı akŞam ÜstÜ 5-6 gıbı yoĞurt en geÇ 8-8:30 gıbı sebze Çorbası ıÇıoz arada gece muhallebısıde verıom tabı arada emzırmelerde var

4. 1 Mart 2010
  5. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bizde aynı kahvaltıyı yiyoruz henüz yumurtaya geçmedik ama devam süğtü yerine ıhlamuru tercih ediyorum ben hazır mama kullanmak istemiyorum gece muhallebisini prinç unundanmı yapıyosun yoksa milupanın gece muhallebisimi

6. 2 Mart 2010
  7. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pirinçunu yapmıorum kedi nihalin önerisi vardı bana pirinçununda vitamin yok kof kilo aldırı demişti mantıklı geldi. herobaby organik var irmikli onu kullanıom canım

8. 2 Mart 2010
  9. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bendede çocuk beslenmesiyle ilgi bi kitap var prinç unu için mutlaka sütle yapılmalı diyo aksi takdirde kof şişmanlık yapıar diyodu 1 yaşına kadar inek sütü verilmediği gibi su ilede vitaminsiz oldugu için bence tercih etmiyorum

hazır mama henüz hiç vermedim ama yolculuğa filan cıktıgımda rahatlık açısından tercih edebilirm gdo olayından ve kurt muhabetinden sonra çok tırsıyorum mamadan

10. 3 Mart 2010
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.