Bebeklerimizin Eğitimi İçin Neler Yapıyoruz?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve karazeytin tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : karazeytin
  1. karazeytin

karazeytin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba güsel kasım anneleria.s.
    bebişlerimiz çok çabuk büyüyorlar.allah hepsine sağlıklı uzun ömürler verir inşallah
    eğitim hepimizin bildiği gibi anne karnında başlar.
    ama belkide bir çoğumuz hareketli geçen bu günlerde farkında olmadan bir çok şeyi eksik yapıyor olabiliriz. bu yüzden çoçuklarımıza şimdiden vereceğimiz eğitimleri (deneyimleri)burada paylaşalım ki bizlerde bir bakıma burda eğitilmiş olalım:)olumunekankayizsmile

2. 7 Ocak 2010
  3. ebisce

ebisce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eline sağlık güsel topic olmuşş
    cnm ben gün boyu sohbet ediyorum ağzını burnunu elini vs.. gösteriyorum masal anlatıyorum bi de her sabahh biras oynadıktan soona namaz surelerini okuyom oğluşuma şimdiden kulağı alışsın ilerde kolay ezberlesinn bi de bireysel emeklilik yaptırdımdı hamileken eşim adına her ay 70 tl birikiyo 1.000-tl yi buldu nerdeyse :) ilerde lasım olur oğluşum okula başliinca

4. 7 Ocak 2010
  5. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kizi iki gundur duzene soktun ya, egitimi dusunmeye basladin hemen.delikafadulden

6. 7 Ocak 2010
  7. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    saka bi yana bende bol bol konusuyorum, kitap okuyorum falan. benim iki cocukda yurt disinda dogduklari icin orda paralari birikiyor, ileride egitimleri icin kullanmayi dusunuyoruz.zemuszemus

8. 7 Ocak 2010
  9. cerin

cerin deniz gözlüm nazlı kızımm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ülen ebiş annadık bankacısın gıııı kaydirigubbakcemile3

ay valla ben heçç bişe yapamiyom şu gaz gitmeden de yapacak gibi durmuyo :sinifsinif:
    biizmki sadece altını değiştirirken mutlu dötü açık olduğunda sessiz oliyy zeytin tizesine çekti zaarrr :roflol:
    anca o zaman konuş oynaş vücudunu tanıt falan
    oyun halısını çıkarsam ii olcak aslında artık anlar dimi ya hatunlar ordaki hayvancıklar hışır hışır renkli falan CADIARZU

10. 7 Ocak 2010
  11. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende sürekli konuşmaya çalışıyorum yaptıklarımı anlatıyorum gece uyumaya başlamadan önce anne karnında dinlediği müzikleri dinletiyorum oyun halısının oyuncaklarına bakmaya bayılıyor onlara ne gülücükler atıyor ne oyunlar yapıyor cerin sende çıkar biran önce artık ilgilerini çekiyor

12. 7 Ocak 2010
  13. destna

destna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    karazeytin çok güzel düşünmüşsün bacım teşekkrler bende ahmed saidle gün boyu konuşuyorum şarkılar ilahiler söylüyorum oda agularıyla eşlik etmeye çalışıyor kuran dinletiyorum akşamlarıda eşim okuyor onaa çok dikkatli dinliyor bizim çocuk şanslı annanesi dedesi daısı herkes oynuyo onla şimdiden tatilde teyzeside katılırr inş sosyal biçocuk olurr

14. 7 Ocak 2010
  15. karazeytin

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    153
    ay ne güsel bizim bir birkimimiz mevlütte takılanlar oldu gızkaydirigubbakcemile3
    anam bizde bir hesap açak bari üç beş toplanır demi yabilmiyorumkismile
    sureleri sesli okumak çok iyi.vereliniortak bende hergün okuyodum kızıma ama sessizkaydirigubbakcemile3 bugünden başlayımda sesli sesli okuyum kulağı alışsın yavrumun.
    :roflol::roflol::roflol: he nan anca dötümüzü kaldırabildiklaelaelaelaelae

seni çakallllll seni :mymeka:
    nan ben dün gece masal kipatını aldım elime okum dedim kız ağlamaya başladı hemensenağlama kocişde ben olsam bende sıkılırım demez mi ne anlar şincik deyü ya:jeyyar: bizde müzik açtık öle sustu zilli oynak olcak benim gız herhalde

oyun halısı iyi fikir vereliniortak
    ben hala alacam bir dönencemiz bilem yok
    o yüzden paso ben şaklabanlıklar yapmak zorunda kalıyom
    evde ki oyuncakları elimle tepeden sallıyom onları konuşturuyom falan anca ilgisini çekiyor.bir an önce benimde bu eksiklerimi tamamlamam lazım

ya bizde çok konuşuyoz kızımla ama doğru düzgün bir agusunu duymadım ya:kedi:
    özellikle kociş konuşunca daha bir heyecanlanıyo ama sıra ona gelince sadece gülüyo ama kelime çıkmıy ağzından inilti gibi bişeyler diy anlamıyomkaydirigubbakcemile3
    kalabalık ortamda bebekler daha çabuk konuşmayı öğrenirler ne güsel
    bundan sonra bende kuranı sesli okuycam:sm_cool:

16. 7 Ocak 2010
  17. karazeytin

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    153
    wannacımın dediği gibi 2 gündür kız düzene girdi anca başlayabildik bişeylere
    yoksam konuşmamızı bile dinlemiyordu acısından yavrum
    seninkide düzene giriyo sanırım sende başlarsın bişeylere
    hem yarın bi gün işe başlayacan çok fazla zaman ayıramayabilirsin cnm
    şimdiden başlamamız daha iyi
    şurda 15-20 güne inşallah bişeycikleri kalmaz yavyularımızda rahat rahat bişeyler öğretiriz:Saruboceq:
    kız oyun halısı hemen çıkar şuan tam ilgisini çekmese bile yavaş yavaş alışacaklar
    nasıl bişey gız oyun halısı nerden aldın bakem zımbırtıları çokmu
    netteki çok pahalı dedi kociş:umursamaz: bizde bir piyasayı araştırıyoz işte

18. 7 Ocak 2010
  19. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    ebiiş bişe dicem hacı
    biz de başlatcaz da bireysel emeklilik
    bebişin adına olunca olmiimi gıı sen bi aa ele bişe dedindi