Bebeklerimizin ilk dogum günü yaklasıyor nasıl bir parti düşünüyorsunuz?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve XIXBXSXA tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : XIXBXSXA
  1. XIXBXSXA

XIXBXSXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba subat anneleri,cocuklarımızın dogum gunlerı yaklastı ...şahsen ben cok heycanlıyım bebegımın ılk yaş gunu partısı için. Ruya gıbı zaman hemencecık gectı...Bu gün cok ozel olsun istıyorum,akrabalarımızı ve erdeme yakın bebeklerı olan arkadaslarımı davet edıcem ..dısarda bır resturantta dusunuyorum mekanı susletecem,balonlar vs..o gune ozel hatıra hazırlatıcam gelenlere vermek uzere ,erdemın dogdugu gunde ıtıbaren vıdeo kayıtlarından ve resımlerınden barkovızyon hazırlıycam..gunduz dusunuyorum aksam oglum ıcın yorucu olur...dogum gunu hafta ıcıne gelıyor ben pazar dusunuyorum..Allahtan bırsey olmassa planım bu..
    sızler ne dusunuyor sunuz?

2. 7 Aralık 2009
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla şafakçım çok iyi olmuş bu konuyu açtığın
    ben de birkaç gündür bu konuya takmıştım kafayı
    netten araştırmalar falan yapıyordum ama burada daha güzel fikirler gelir eminim

bizimkisi büyük ihtimal evde olur
    biraz problemliyiz bu konuda
    şöyleki eşimin babası annesinin ailesinden kimseyle görüşmüyor
    yani doğumgünü kutlamasını 2 adet yapmak zorunda kalacağız gündüz babaanne ailesi eşrafına gece de dede dahil gibi
    gerçi bu şimdiiilik benim kendimce düşündüüğüm bişey eşimle görüşmedik tam
    benim ailem gelecekler gerçi ev tam bir curcuna olacak ama hazırlık daha kolay olur herkes yardım eder

buralardan süs falan bulabileceğimizi sanmıyorum ama nette parti dünyası ve parti paketi gibi siteler var
    malzemeleri oralardan alırım sanırım
    malum bizim sadece 1 ayımız kaldı kutlama için erkenciyiz :))

ha bir de aklımda gelenlere hediye olarak ya magnet çerçeve ile çınarın fotosu ya da 2010 takvimi yaptırmayı düşünüyorum

araştırmalara tam gaz devam yani

4. 8 Aralık 2009
  5. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizimkisi parti değil aile içinde minicik bi kutla olur sanıyorum çünkü bizim burada tanıdığımız kimse yokk :KK43: ama sizlerin partilerini imrenerek okurum yazarsanız şimdiden bütün bebeklerimize hayırlı mutlu huzurlu bir ömür geçirmesini temenni ederim iyi ki doğdular

6. 8 Aralık 2009
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım konuyu açtığın iyi olmuş...ilk doğum günü..çok özel...ama sanırım bende evde kutlayacağım..şu domuz gribi davasının en tavan yaptığı dönem olacak çünkü ocak-şubat...gripsiz aile bireylerini davet edeceğim..davetiye alıcam e-bebek ten...bende sibel gibi magnet yaptırmayı düşündüm..gerçi adet az olacak ama yaparlar mı bilmem..en fazla 25 tane...3 şubat doğumlu ama haftaarası olduğu için 6 ya da 7 şubatta kutlayacağız allah izin verirse...pastasının üzerine doğduğu an çekilen fotoğraflarından birini bastıracağım...karşılama için efe kıyafeti almıştım...onları giydireceğim..sonra papyonlu bir kıyafete geçeceğiz...foto slayt hazırlamayı düşünüyorum...ayrıca doğduğunda bir defter açmıştım çınar a herkesin duygularını yazdığı..aynı deftere bu kez de 1. yaş günü için yazdıracağız kısmetse...süslemeler olacak tabi...annesinin bir mektubu olacak ona ilk yaş gününde..artık büyüdüğünde okur...o mektupta slaytın sonunda yer alacak...ilk berber traşımızı da doğum günümüzden 1 gün önce olacağız...bende üzerinde "hayatta ki en büyük başarım..gururum..doğrum...OĞLUM" yazan bir gömlek giyeceğim...şimdilik böyle aklıma gelenler....

8. 8 Aralık 2009
  9. XIXBXSXA

XIXBXSXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AYLıN MEKTUP OLAYINA BAYILDIM..HATTA DUSUNUNCE BILE GOZLERIM DOLDU..ıZNıNLE BENDE FIKRINI KULLANICAM...
    SıBELCıGıM BENIM ARKADASIMIN BABYGIFT DIYE BIR MAGZASI VAR DOGUM GUNU ILE ILGILI HATTA BEBEKLE ILGILI HER TURLU KUTLAMALAR ıÇıN URUNLER SATIYOR WEB ADRESı elifbabygift.com...gitigidiyordada dukkanı var oraya bakabılırsın...

10. 8 Aralık 2009
  11. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kullan tabi hayatım ne demek...hediyeden anlayacak yaşta değiller...bu yüzden manevi şeyler bırakmak lazım onlara 1. yaş günlerinde..belki ilerde biz göçüp gidince onlarda çocuklarıyla beraber yaşadığımız bu heyecan ve mutluluğu anarlar, izlerler, okurlar.....

12. 10 Aralık 2009
  13. XIXBXSXA

XIXBXSXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeklerımıze en guzel armagan kardeŞ olsa gerek cana candan daha guzel hatıra mı olur..bazen uzuluyorum geÇ evlenmenın ve gec anne olmanın dezavantajını yaŞıyorum maddı olsa bıle manevı 2. Cocugua hazır degılım cok zor Çalısırken anne olmak 1 tanesıne yetemıyorum zorlanıyorum ...ama erdem ıcın 2. Yapıcam enınde sonunda 40 da olsam 41 de olsam yapıcam ..suanda 35 yasındayım 1 yıl gıttı sayılır erdem 2.5 yasına geldıgınde hamıle kalmayı planlıyorum allah ızın verırse 3 yasında dogurmus olurum oda krese baslar vs.vs.. Evdekı hesap pazara uyarsa tabıı

14. 10 Aralık 2009
  15. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok duygulandım yazdıklarınızı okuyunca çok incesiniz kızlar bebişleriniz çok şanslı.

16. 10 Aralık 2009
  17. vidi

vidi SMYRNA(hülya) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ya kızlar süper fikirleriniz var Şenizhepsini hepsini çalacağım iştekaydirigubbakcemile2

Aylin özellikle sizin efe kıyafeti fikriniz,ben yazın herhangi bi düğün falan olursa efeye orda giydiririm hemde yürüyor olur diye düşünüyorudm ama doğum günü hiç aklıma gelmemişti.sen nerden aldın canım kıyafeti söyleyebilirmisin, o kadar ufağı varmıki bizim efe pek bi minyon ya:KK46:
    mektup olayında ise bizde babasıyla efeye her doğum gününde bi mektup yazıp zarfı kapatalım ve bunları 18 yaşına kadar biriktirelim diyoruz.diyoruz derken ben deyip ona kabul ettiriyorum,yoksa bizimkinin düşüneceği yok öyle şeyleri.
    birde kapıya bi afiş hazırlamak istiyorum, dünya haritası üzerine ( hani şu küre şeklinde olan haritalardan) efenin doğduğu günkü resmi ve üzerinede O BENİM DÜNYAM yazılı olacak şekilde.
    gelenlere hediye falan yok,doğum günü olan biziz onlar bize alcak dimi yalülülülülülü şaka bi yana bende sibel gibi takvim falan hazırlatayım diyorum,hatta kendim hazırlayıp sadece baskısını alırım hem ekonomik olur,hemde mevlütte magnet dağıtmıştık bu sefer farklı olur.

18. 10 Aralık 2009
  19. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hülyacım mahmutpaşa dan daha doğrusu mahmutpaşa yönündeki kapalıçarşı girişinden aldım..fotolarını koymuştum bugün bebeişlerimize ne aldık topiğine...30 tl...bizimkilere uygun minicik yapmışlar..bel kuşağından fesine kadar herşeyi var...çok kaliteli değil tabi ama sonuçta kısa süreli kullanılacak ve sonra saklanacak...