Bebeklerimizin ilk yaramazliklari :)

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve nilim tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nilim
  1. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    kizim 2 gun sonra 10 aylik olacak bugun beni cok korkuttu. altini degistirmistim mutfaktada bir suru isim vardi bi mutfaga kosuyorum bir kizima halinin uzerinde pisik kremini unutmusum tuplu deil krem kutu icinde kapali bisey,mutfakta yemek hazirliyodum kuzucuguma sesi gelmedi kafami uzattim baktim sirti donuk oyuncagiyla oynuyor sandim 2 dk sonra tekrar baktim ayni pozisyonda dedim icimden bu biseyler kurcaliyor kesin yer degistirmemis hic bir gittim ki allahimmm ne goreyimmm iki elini kreme sokmus agzina atmis eli yuzu krem icinde bembeyaz nasil korktum anlatamam hemen yikadim ellerini yuzunu elimle agzininin icini yikadim bisey olacak diye cok korktum allahtan yutmamis sonra guldum ama omrumden omur gitti.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2010
  2. 28 Temmuz 2010
  3. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım geçmiş olsun..
    senin bücür kremi nasıl açmış????

4. 28 Temmuz 2010
  5. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    saol canim yaa bilmiyorum nasil becerdi valla onada sasirdim zaten

6. 29 Temmuz 2010
  7. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ay canım okuyunca kendi kızım geldi gözüme. Aynısını kızımda yaptı.. Senin gibi baktım aynı yerinde duruyor. normalde açamıyordu kapağını o gün nasıl olduysa açmış. tüpü sıkamamış ama çevresinde kalanları bi güzel yalamış... hemen götürüp ağzının içini filan yıkamıştım...2 gün önce de ben makinadaki bulaşıkları çıkarırken oda pusetinin tekerleriyle oynuyordu.temizleyip mutfağa getirmiştim.mama sandalyesi niyetine kullanıyorum.kafayı bi çevirdim benim yaramaz pusetin içinde oturuyor...sen nasıl sessizce çıktın oraya.... Nasıl şok olduğumu anlatamam.. sonra gülmeye başladım.. ben güldükçe oda gülüyor.. Allah'tan pusete çıkarken düşmemiş.. Bu yaramazlardan bakalım daha neler göreceğiz.

8. 2 Eylül 2010
  9. 20MAYIS

20MAYIS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bızımkının henuz yaramazlık zamanı gelmedı

10. 14 Eylül 2010
  11. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi konu :)
    benim kızım 6 aylık yaramazlıkları yok da saçımı çekmeyi çok seviyo tutuyo saçımı sallıyo sallıyo çıtçıt sessler geliyo tabi ellerinde kopmuş saçlarım...

12. 14 Eylül 2010
  13. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizim küçük hanımefendi 8 aylık olacak o da saç ve küpe hastası tuttu mu yandık.bir de yürütecinde nerde zararlı birşey var oraya gidiyor bugün 2 saniyelik gözümü ayırmamla tvnin kablolarını yakalamış çekiyor direk pirizlere gidiyor kucağımda etrafta ne görürse asılıp yakalamaya çalışıyor mutfakta masanın örtüsünü çekiştirip düşürüyor yine mutfakta ekmek poşetini bazen kapıya asıyorum onu çekip düşürüp ekmeği ele geçirmeye çalışıyor bezini değiştirirken kremi yakalayıp emmeye çalışıyor zaten bezini değiştirirken dönerek kaçmaya çalışıyor.şimdilik aklıma gelen haylazlıkları bunlar :)

14. 20 Eylül 2010
  15. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım 10 aylık oldu yürümeye başladı sayılır. evin her tarafını karıştırıyor bazı odaların kapılarını kapalı tutuyorum mutfakta çekmeceleri çok karıştırıyor. içindekileri dışarı çıkarmayı çok seviyor.

16. 20 Eylül 2010
  17. giza

giza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadar güzell..Okurken gözönüne getirdim yaptıklarını kaydirigubbakcemile3

çokkk tatlılarr opuyorumnanaktan

18. 5 Ekim 2010
  19. gulteze

gulteze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebegim 4.5 aylik dün doktora gittik. orda da bi cocuk vardi 6 ve ya 7 yaslarinda cocuk cok acayip öksürüyodu. bizimki cocuk öksürdükce kahkaha attiyo. cocuk susuyo bizimki de susuyo. cocuk tekrar öksürüyo bizimki tekrar kahkaha atiyo. bütün calisanlar basina toplandi hoslarina gitti. herkes güldü bende aklima geldikce hala gülüyorum