Bebeklerimizin isimleri ve neden koyduk? :)

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve nutellisa tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nutellisa
  1. nutellisa

nutellisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğacak çocuklarımız için isim seçmek belki de kendi çocukluğumuzdan beri hevesle yaptığımız bir uğraş. Ama 9 ay kala, yani iş kapıya dayanınca pek çok isim üretir sonunda birini seçeriz. Hangi isme neden karar verdik? :KK46:

2. 3 Şubat 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Konunuz içerik nedeniyle taşınmıştır bilginize.

4. 3 Şubat 2010
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ilk zamanlar isim araştırırken ipek ismini gördüm tesadüfen ve ipekte karar kıldık...
    çok farklı ve değişik bi isim değil.
    kızım ipek gibi olsun,yumusak huylu olsun diye ipek koyduk adını.
    bi kıza yakışan cici kibar isimlerden biri bence. benim ipeği tercih etme sebebim buydu...

6. 3 Şubat 2010
  7. nutellisa

nutellisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy çok tatlı hikayeler yaa, ben de kendi adımı paylaşak isterim zira henüz çocuğum :kedi: ismim ırmak ve babamın meriç. meriç ırmağı şeklinde tamamlasın, babasının kızı olsun demiş babam. annem 9 ay takvimin kenarlarına aklına gelen isimleri yazmış. ben doğduktan sonra anemi uyandırırken kalk ırmak geldi demiş. annem ismi ilk duyduğunda çok beğenmiş:1hug:

8. 3 Şubat 2010
  9. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Kızımın adı Senahihoyyyt,henüz hamile bile değilken iş arkadaşlarımdan biri Sena şöyle güzel,böyle güzel demişti.aklımda yer etmişti.Bu olaydan 3 ay sonra hamile kaldım,kızım olacağını öğrenince aklıma hemen Sena ismi geldi,bence bana o gün bu isim boşuna anlatılmamıştı...Zaten eşimle benim adımı karıştırınca Sena ortaya çıkıyomuş tesadüf.Hakan Esra, S harfinden itibaren geriye gidince orta Sena çıkıyoropuyorumnanaktan

10. 4 Şubat 2010
  11. CASMXIXN

CASMXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk kızımın ismi zeynep evlilğimin ilk yılında bir kaset dinlemiştim peygamber efendimizin hayatıyla ilgili kızı zeynebi anlatıyordu o kadar hoş geldiki kulağıma söylenişi dedim kızım olursa ismini zeynep koyucam 5 yıl sonra kızım oldu zeynom oldu....şimdiki bebişimin isminide babası koydu birgün ikeada birisi 2 yaşlarında kızına sesleniyordu eylül gel kızım diye eşim kulak kabarttı ne hoş geliyor dimi kulağa çok yumuşak dedi karar verdi hemen orda küçük bebişimde eylül oldu=)zeynom ve eylülüm=)

12. 4 Şubat 2010
  13. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızımın ismi Gizem...Eşim ve benim için koyacağımız ismin anlamı ve kulağa hoş gelmesi çok önemliydi...Ama en önemlisi de kızımızın sevebileceği bir isim olmasıydı..Bunun için bu isimde karar kıldık...