Bebeklerimizle oynadığımız oyunlar

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve kazeem tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kazeem
  1. kazeem

kazeem :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlı Aralık anneleri bebeklerimiz her geçen gün biraz daha büyüyor ve onların gelişiminde oyun ve oyuncakların etkisinin çok büyük olduğunu düşünenlerdenim.Bu başlıkta bebeklerimizle nasıl oyunlar oynuyoruz, onların gelişime katkı sağlamak için seçtiğimiz oyuncaklar, şarkılar onların hoşuna giden aktiviteleri ,gün boyu neler yaptığımızı birbirimizle paylaşalım istedim...​
    a.s.

2. 20 Ağustos 2009
  3. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kazeem 23 kişi görüntülemiş kimseler yazmamıs.. :)) şimdilik beğime oyuncaklarıyla oynarken eşlik ediyorum..birde bildiğim ve öğrenmeye devam ettiğim şarkılı oyunlar var (mesela badi kara geliyor,kırmızı balık..vs) gibi bunları söyleyip onu gıdıklıyorum falan ama annemle çok güzel oynuyo annemin bi şarkısı var onu dah söylerken baslıyo el çırpıp kafa sallamaya maskotum :)))

4. 20 Ağustos 2009
  5. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten kimse oyun oynamıyormu ki

6. 21 Ağustos 2009
  7. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    oğlum babasının omuzlarında dıgıdık yapmayı cok seviyor omuzlardayken diyorum tutun şuna bana kaydirigubbakcemile3 çok hoşuna gidiyor

Son düzenleme: 21 Ağustos 2009
  8. 21 Ağustos 2009
  9. kelebegim

kelebegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    eylül müzik eşliğinde dans etmeyi yada el çırpıp oynamayı çok seviyor
    mutfaktaysak cezve ve tahta kaşık limonluk muhteşem üçlü şu aralar birbirlerine vurdukça çıkan sese bayılıyor
    ıslak mendilleri paketinden bir bir çıkarıp bana vermesi vazgeçilmezi gibi bişey ıslak mendili görmesim
    benden kacırabildiği mendillerin suyunu emmekse en güzel hediye ona benim kızacağımı bildiğinden öyle aceleyle emiyorki suyunu sonrasındada muzurluğa vurup çirkin oluyor suratını buruşturupta

sonra yüzüne örtü örtüp çekmeyi boynuna tespih kolye tarzı bişeyler takıp çıkarmayı el bezinin altına oyuncak saklayıp bulmayı çok seviyor
    market broşürlerini inceleyip hoşona giden renkli ürünleri bana göstermeyi seviyor

kaç yakala tarzı oyunlarıda seviyor ayakta dikilerek fış fış kayıkçıyı oynamayı seviyor

diğer oyuncaklarıylada artık uzun süre oynuyor ama odada yalnız kalmamak şartıyla

birde şu birkaç gündür özellikle ayıcık türü içi elyaf oyuncaklara çok haşin davranıyor resmen sinirden elinden gelse parçalayacakmış gibi anlayamadım neden öyle yapıyor ama vardır kendince bir haklı sebebi

banyo küvetinde plastik ördekle ve köpüklerle oynamayı çok seviyor.

aklıma gelenler şimdilik bunlar

10. 27 Ağustos 2009
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim kıızm genelde oyun değildi muzurluk peşinde oluyo nerde düşülecek nerde kafa kırılacak yer var hep oralara gir4meye çalışıyo emeklediği için bütün gün arkasından koşuyorum oyun oynamaya hal derman kalmıyo bende şimdi artık tutunup kalkmaya sıralamaya da başladı ben oturtguyorum o kalkıyo ayyy napçam bilmiyom evdeki bvütün mobilyaların yerideğişti

12. 8 Ekim 2009
  13. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şu sıralardaki favori oyunumuz çamaşır selesinde düt ddüt adeta terapi etkisi yapıyor :KK70:
    onun dışında ege legolara bayılıyor birleşmiş parçaları tek tek ayırıyor
    tabi çekmeceleri karıştırmak hiç popülerliğini kaybetmeyen en gözde oyunumuz

14. 8 Ekim 2009
  15. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet bizdede o tip eğilimler söz konusu köşeler,minik parmaklarını sokabileceği minik dekikler arayışında
    bizde sıralıyoruz ve adeta hep camın önünden dışarıya bakmak istiyor
    hal derman konusunda aynıyız posam kalıyor akşama :bbo:

16. 8 Ekim 2009
  17. zeynep vural

zeynep vural GÜZEL KIZIM BÜYÜYOR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herkezin aynı galiba bizde de genelde oyun değil yaramazlık nerde kablo priz cam eşya çaydanlık var onun peşindeyiz buzdolapı çamaşır makinası ve çekmeçe karıştırmak favorimiz bir saniye bile boş bırakamıyorum yoksa kırıp geçiriyo heryeri ama şu günlerde legenin içine binip çarpışan araba yapıyoruz koltuklara çarpıp kaçıyoruz o cok hoşuna giden oyun başka hiçbişey onu durdurmuyor

18. 8 Ekim 2009
  19. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3
    ewet cnm ya bizdede durum aynı
    seleyle hız sınırına aldırmadan gidiyoruz evin içinde kaydirigubbakcemile3